تیتر امروز

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ
ینگه دنیا ۴

بایدن و کرونا؛ وعده‌های حساب‌شده، گام‌های بزرگ

«ینگه دنیا» عنوان ستون ثابت روح الله نخعی روزنامه‌نگار حوزه بین‌الملل در دیدار است که به فضای سیاسی ایالات متحده و تحولات آن می‌پردازد. این شماره به عملکرد بایدن در هفته‌های نخست مسئولیتش پرداخته...

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: در مهار آتش‌سوزی انبار شهر لبنیات میهن، ۸۴ دستگاه ماشین آلات آتش‌نشانی هفت شهر کمک کردند.

کد خبر: ۷۱۹۹۴
۱۰:۳۴ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ منصور درجاتی افزود: ساعت ۱۸ آتش سوزی در ۲ انبار نگهداری مواد اولیه بسته بندی و روغن شرکت فرآورده‌های لبنی میهن در شهر لبنیات آغاز شد.
 
وی با بیان اینکه حجم انبوهی از مواد در این ۲ انبار دپو شده بود، یادآورشد: از ساعت ۶ آتش نشانان خود اسلامشهر وارد عمل شدند و نیم ساعت دیگر ماموران آتش نشانی احمد آباد مستوفی، چهاردانگه و تهران نیز به کمک آمدند.
 
درجاتی اظهارداشت: تا یک ساعت و نیم بعد از وقوت حادثه با ورود نیرو‌های آتش نشانی از شهر‌های رباط کریم، باقرشهر، کهریزک و همه شهر‌های نزدیک و در مسیر به کمک آمدند و در نهایت با حضور ۸۴ دستگاه آتش نشانی مهمان در کنار نیرو‌های اسلامشهر، ساعت ۹ آتش سوزی به پایان رسید.
 
وی اضافه کرد: علت حادثه تا این لحظه مشخص نیست و از همین در دستور بررسی قرار گرفته است.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: این حادثه خسارت جانی، مالی و جرحی نداشت و با حضور موفقیت آمیز ماموران آتش نشانی، به دیگر نقاط شهر لبنیات گسترش نیافت.
 
وی خاطرنشان کرد: اگر مردم با اشتیاق به کمک آتش شرکت میهن نیامده بودند، بدون شک آتش نشانان بهتر می‌توانستند عمل کنند با آنکه در مجموع عملیات با موفقیت انجام شد.
 
مجتمع صنایع غذایی میهن در سال ۱۳۵۴ خورشیدی در شهر اسلامشهر پایه‌گذاری شده‌است.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: