تیتر امروز

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!
المپیک توکیو (۱۱)، روز شکست‌های بزرگ

ایران ۱ ـ آمریکا ۲؛ مبارزه به جای مذاکره!

در ششمین روز از بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بخت از ورزشکاران ایرانی روگردان شد و تقریبا هیچ یک از شرکت‌کنندگان ما نتوانستند در حد انتظار به موفقیتی دست پیدا کنند.
سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

سرنوشت برجام در دولت رئیسی؛ چشم‌اندازی در مه!

مذاکرات برای احیای برجام در دولت رئیسی ادامه می‌یابد. رحمن قهرمان‌پور تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد سرنوشت برجام می‌گوید ایران و آمریکا هر خواهان توافق هستند اما رسیدن به توافق تنها با با خواست...
مدیرعامل شرکت‌ فرودگاه‌ها:

کاهش ۹۶ درصدی مسافران در پروازهای بین المللی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: پرواز‌های فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در مرداد ۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲۷ درصد و اعزام و پذیرش مسافر نیز ۴۲ درصد کاهش یافته است.

کد خبر: ۷۱۲۳۶
۱۲:۵۲ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹

کاهش ۹۶ درصدی مسافران در پروازهای بین المللی

 

دیدارنیوز - سیاوش امیرمکری، درباره مقایسه شاخص‌های فرودگاهی مرداد ۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته اظهار داشت: مرداد امسال در مجموع ۲۲ هزار و ۸۲۵ نشست و برخاست با جابه جایی حدود دو میلیون و ۱۹۷ مسافر و حدود ۱۶.۵ میلیون کیلوگرم بار در فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت انجام شد. این در حالی است که مرداد سال گذشته ۳۱ هزار و ۳۳۵ نشست و برخاست با جابه جایی حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار مسافر و ارسال و پذیرش بیش از ۳۳ میلیون کیلوگرم بار در فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت انجام شد.


وی افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا و تاثیر منفی آن بر صنعت هوایی و فرودگاهی، تمام پرواز‌های فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در مرداد ماه ۹۹ نسبت به ماه مشابه سال گذشته در نشست و برخاست ۲۷ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۲ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۵۰ درصد کاهش یافته است.


امیرمکری افزود: مرداد امسال نسبت به مرداد سال گذشته پرواز‌های داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در نشست و برخاست ۲۲ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۳۶ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۲ درصد کاهش یافته است. همچنین پرواز‌های بین المللی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در نشست و برخاست ۸۴ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۹۶ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۸۰ درصد کاهش یافته است.


مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در مرداد امسال حداقل ۸۰ درصد نشست و برخاست کل پرواز‌ها به ترتیب در ده فرودگاه مهرآباد، مشهد، شیراز، اهواز، کیش، اصفهان، بندرعباس، تبریز، خلیج فارس و یزد انجام شده است. همچنین حداقل ۸۰ درصد نشست و برخاست پرواز‌های بین‌المللی در پنج فرودگاه شیراز، لارستان، مشهد، اصفهان، بندرعباس انجام شده است.


وی ادامه داد: نحوه توزیع پرواز‌ها در ساعات شبانه روز و روز‌های هفته در مرداد ماه امسال نشان می‌دهد که اوج پرواز‌ها در ۲۴ ساعت شبانه روز، ساعت ۱۸ و در روز‌های چهارشنبه بوده است.


امیرمکری افزود: شاخص‌های فرودگاهی مرداد نسبت به تیر ماه در نشست و برخاست ۵ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۱۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۱۶ درصد افزایش داشته است.


امیرمکری با بیان اینکه پرواز‌های داخلی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در مرداد نسبت به تیرماه در نشست و برخاست چهار درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۱۳ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۱۷ درصد افزایش داشته است، افزود: پرواز‌های بین المللی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت در مرداد ۹۹ نسبت به تیر ماه در نشست و برخاست ۸۷ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۷۵ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست دو درصد افزایش داشته است.

 

منبع: ایلنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
تبلیغ شرکت هفت الماس
آکادمی دیدار
واحد بازرگانی دیدار