براساس بخش‌هایی از کتاب "خشم" باب وودوارد که به زودی منتشر می‌شود، دن کوتس، رئیس اطلاعات ملی سابق آمریکا مشکوک بود که ولادیمیر پوتین چیزی علیه ترامپ در اختیار داشته باشد.

کد خبر: ۷۱۰۳۳
۱۳:۴۲ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۹

دیدراینوز ـ براساس بخش‌هایی از کتاب خشم که به دست سی ان ان رسیده است، باب وودوارد، افشاگر سابق واترگیت نوشت که کوتس "این باور را که پوتین چیزی در مورد ترامپ دارد، همچنان حفظ کرد؛ اعتقادی که بیش از آنکه تضعیف شود رشد پیدا کرد، هرچند با اسناد اطلاعاتی پشتیبانی نمی‌شد. "
 
وودوارد نوشت که کوتس فکر می‌کرد "دیگر چطور می‌شود رفتار رئیس جمهوری را توضیح داد؟ " کوتس هیچ توضیح دیگری نداشت.
 
کوتس که از مارس ۲۰۱۷ تا اوت ۲۰۱۹ به عنوان مقام اطلاعاتی ارشد ترامپ خدمت کرد، تا حد ممکن اطلاعات را با احتیاط مورد بررسی قرار داد. کوتس هنوز هم روابط میان ترامپ و پوتین را زیر سوال می‌برد.
 
براساس گزارش سی ان ان، کوتس می‌دانست که "بسیار غیر عادی است که یک مقام اطلاعاتی ارشد رئیس جمهوری آمریکا چنین شک عمیقی درباره روابط دونالد ترامپ با پوتین داشته باشد. اما او نمی‌توانست آن‌ها را رد کند. "
 
"خشم" دومین کتاب وودوارد درباره ریاست جمهوری ترامپ است. این کتاب حاوی اطلاعاتی از ۹ ساعت مصاحبه اعلام شده و ضبط شده با رئیس جمهوری آمریکاست. قرار است این کتاب ۱۵ سپتامبر توزیع شود.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: