رییس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) یزد گفت: با توجه به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هیچ محدودیت ترافیکی خاصی در روز عاشورا و شام غریبان در استان اعمال نمی‌شود.

کد خبر: ۶۹۹۷۰
۰۸:۲۱ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

 

 

دیدارنیوز ـ سرهنگ مهدی زارع افزود: پلیس برای ایجاد محدودیت مقطعی و موقت در صورت لزوم و پوشش ترافیکی مراسم آمادگی دارد، ولی محدودیت‌های ترافیکی دایم ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال نمی‌شود.

 

به گزارش شنبه‌شب پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: همکاری مردم و عزاداران با ماموران موجب تامین آرامش، امنیت و رفت و آمد در چارچوب مقررات است و باید همواره این روحیه به خصوص در شرایط کنونی وجود داشته باشد.

 

همچنین قبلا رییس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری یزد از تعطیلی ناوگان در روز‌های تاسوعا و عاشورا خبر داد و گفته بود: بنا بر تصمیم هیئت مدیره سازمان و به علت کاهش تعداد مسافر در این روز‌ها ناوگان اتوبوس‌های درون‌شهری یزد در روز‌های تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل است.

 

از جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری استان ۶۰ درصد در شهر یزد زندگی می‌کنند.

 

 

 

 

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: