معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: طرح ترافیک تا اطلاع ثانوی به قوت خود باقی است.

کد خبر: ۶۹۹۰۱
۱۸:۱۸ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!
دیدار آدینه ۳۷

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!

در شماره ۲۸ دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به سراغ خصوصیات سیاهچاله‌ها و اندازه‌گیری جرم و حجم این پدیده‌های مرموز رفته است. اجرام فشرده‌ای که در کانون حیات کیهانی‌اند.
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ محمد تقی زاده ظهر پنج شنبه در حاشیه برگزاری آئین افتتاح پروژه‌های فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آنچه که در ستاد ملی کرونا تصمیم گیری شده است، تاکید شده که چه در مراسم‌های عزاداری و چه به شکل‌های سنتی با توجه به شرایط کرونایی مراسم‌ها به شکل محدود برگزار شوند.
 
تقی زاده با بیان اینکه توصیه اکید ما پرهیز از سفر‌های غیر ضرور است گفت: با توجه به تعطیلات شهروندان از سفر اجتناب کنند چرا که در این صورت شیوع افزایش خواهد داشت مثل هفته‌های گذشته که افزایش بستری‌ها را داشتیم که کادر درمانی را دچار مشکل می‌کند و خود افراد نیز به بیماری گرفتار خواهند شد.
 
وی گفت: از همه مردم می‌خواهیم امسال برگزاری مراسم‌های عزاداری را در شهر و استان خودشان سپری کنند چرا که برخی استان‌های پیرامونی دارای وضعیت قرمز و هشدار هستند و توصیه جدی ما این است که سفر‌های غیر ضرور به وقت دیگر موکول شود که در این راستا توصیه اکید ما این است که عزاداری امام حسین که همه دلبسته و شیفته امام هستیم برای کمک به حفظ جان شهروندان پروتکل‌ها را رعایت کنیم و در این راستا همکاری مردم یکی از اصولی که در طول انقلاب هم مؤثر بوده و امروز بیش از گذشته به آن‬ نیاز داریم.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران: در ادامه در خصوص وضعیت و چگونگی ادامه طرح ترافیک در پایتخت گفت: ستاد ملی کرونا طی ۲ هفته گ‏ذشته‬ بر اساس شرایط تهران و افزایش فوتی‌ها و بستری‌ها طرح ترافیک را لغو کرد، ولی با کاهش و بهبود تقریبی شرایط مجدداً محدودیت‌های لغو ترافیک برداشته شده و تا اطلاع ثانوی محدودیت نخواهیم داشت و اگر وضعیت تغییر کند تصمیم جدید گرفته می‌شود.
 
تقی زاده عنوان داشت: هفته دولت ۷۷۸ پروژه در سطح استان بهره برداری شد که طی آن ۱۵ هزار میلیارد تومان و بیش از دو سوم این پروژه‌ها به بخش خصوصی تعلق داشته است و از نظر اشتغال زایی نیز طی سال گذشته برای ۷ هزار نفر در سطح استان اشتغال ایجاد شد، ولی امسال برای ۲۰ هزار نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال شده که حضور بخش خصوصی قابل توجه است و تلاش این است که موانع برای مشارکت بیشتر برداشته شود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: