تصمیم ستاره آرژانتینی بر ترک بارسلونا با واکنش جهان فوتبال روبرو شد.

کد خبر: ۶۹۷۳۹
۰۸:۵۹ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
واکنش جهان فوتبال به جدایی احتمالی مسی از بارسلونا
 
دیدارنیوز - لیونل مسی پس از ۲۰ سال حضور در باشگاه بارسلونا تصمیم گرفته است خانه همیشگی اش را ترک کند. Tyc Sport نخستین رسانه ای بود که این خبر شوک آور را منتشر کرد و نوشت که ستاره آرژانتینی به باشگاه از طریق فکس اعلام کرده است قصد جدایی دارد. افراد مشهور جهان فوتبال و بازیکنان کنونی و سابق آبی اناری ها نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

ویدال نخستین بازیکن بارسا بود که در شبکه های اجتماعی واکنش نشان داد. هافبک شیلیایی که خود آینده ای نامعلوم در تیم کاتالانی دارد و به نوشته اغلب رسانه ها در لیست سیاه قرار گرفته است در توئیترش نوشت: زمانی که یک ببر را در قفس می اندازند تسلیم نمی شود بلکه می جنگد. 

کارلس پویول اسطوره باشگاه کاتالانی نوشت: احترام و تحسین برای لئو. از تو حمایت می کنم دوستم‌.

لوییس سوارس دیگر بازیکنی که نامش در لیست سیاه بارسا قرار گرفته است و دوست صمیمی مسی محسوب می شود تنها از ایموجی تحسین کردن  برای این اتفاق استفاده کرد.

ویکتور فونت که شاید در آینده ریاست باشگاه کاتالانی را بر عهده بگیرد خوسپ ماریا بارتومئو را نشانه گرفت و از رییس بارسا خواست تا استعفا بدهد. 

کیم  تورا، رهبر کاتالونیا هم نسبت به تصمیم مسی بی تفاوت نماند و ستاره آرژانتینی را مخاطب خود قرار داد و گفت: کاتالونیا همیشه خانه ات خواهد بود. به خاطر تمام لحظات شادی که برایمان به ارمغان آوردی و فوتبال فوق العاده ای که به نمایش گذاشتی از تو قدردانی می کنم. ما شانس این را داشتیم سال ها از حضور بهترین  فوتبالیست جهان بهره ببریم. هرگز تو را فراموش نخواهیم کرد. 
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: