حساب کاربری مشاور حسن روحانی در توئیتر پس از گذشت چندین ساعت از حالت تعلیق خارج شد.

کد خبر: ۶۲۲۹۹
۰۱:۰۰ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
حساب کاربری مشاور روحانی در توئیتر رفع تعلیق شد
 
دیدارنیوز - ظهر امروز (جمعه) شبکه اجتماعی توئیتر در اقدامی بر خلاف آزادی بیان، حساب کاربری حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهوری را مسدود کرد. توئیتر پس از این اقدام که با واکنش‌ بسیاری از جمله آشنا مواجه شد، حساب کاربری مربوطه را از مسدودی خارج کرد.

آشنا در کانال تلگرامی خود با اشاره به تعلیق حساب کاربری‌ وی در شبکه اجتماعی توئیتر نوشته بود: توییتر حساب کاربری بنده را پس از انتشار این پست، تعلیق کرده‌است. این متن از نظر الفاظ و رتوریک مشابه متونی است که خود پامپئو در مورد ایران توئیت می‌کند.

اشاره آشنا به توئیتی است که اخیراً منتشر کرده و در آن خطاب به پامپئو نوشته بود: مردم شجاع آمریکا حق دارند علیه وحشتی مداوم که علیه اقلیت‌ها، فقرا و محرومین تحمیل می‌شود، اعتراض کنند. شما باید به ساختارهای نژادپرستانه و طبقاتی در ایالات متحده پایان دهید. به دقت شما را رصد می‌کنیم!

آشنا ساعتی پیش توئیت دیگری با هشتگ دونالد ترامپ منتشر کرد و نوشت: "وقتی غارت آغاز می‌شود، تیراندازی آغاز می‌شود". این نقل‌قول از جرج والاس، رییس پلیس میامی است که مسئول اعمال جداسازی نژادی در دهه ۶۰ میلادی بود. دونالد ترامپ ذهنیت نژادپرستی سیستماتیک را برگرفته است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم