تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هشدار داد:

۱۰ روز سرنوشت‌ساز برای عبور از پیک اول کرونا/ هشدار‌های بهداشتی را رعایت کنید

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه ۱۰ روز آینده روز‌های بسیار سرنوشت سازی است، گفت: بازگشایی بازار و اصناف حساسیت مردم را در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای شکست کرونا بیشتر می‌کند، اما شهروندان این امر را بر عادی شدن شرایط تلقی نکنند.

کد خبر: ۵۹۱۹۱
۱۳:۳۱ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹

۱۰ روز سرنوشت‌ساز برای عبور از پیک اول کرونا/ هشدار‌های بهداشتی را رعایت کنید

دیدارنیوز ـ دکتر سید فرزاد جلالی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم آغاز فعالیت اصناف و بازاریان را شکست ویروس کرونا تلقی نکنند و همواره خطر در کمین خانواده‌ها و افرادی است که هشدار‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند.
 
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بابل در آماده باش کامل بسر می‌برد تا در روز‌های آینده پاسخگوی نیاز‌های شهروندان باشد.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل خاطرنشان کرد: در ۱۰ روز اخیر آمار بیماران کرونایی در بابل به تعادل نسبی رسیده و زیاد افزایشی و کاهشی نشده است.
 
دکتر جلالی گفت: ۱۰ روز آینده روز‌های بسیار سرنوشت سازی است، اگر آمار‌های مبتلایان به کرونا کاهشی باشد با خیال راحت می‌توانیم اعلام کنیم که از پیک اول این ویرس رهایی یافته‌ایم.
 
وی یادآور شد: شهروندان باید معیار‌های فاصله‌گذاری هوشمند را به خوبی اجرایی کنند تا با کمک هم هر چه زودتر بتوانیم این ویروس را شکست دهیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی