رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هشدار داد:

۱۰ روز سرنوشت‌ساز برای عبور از پیک اول کرونا/ هشدار‌های بهداشتی را رعایت کنید

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه ۱۰ روز آینده روز‌های بسیار سرنوشت سازی است، گفت: بازگشایی بازار و اصناف حساسیت مردم را در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای شکست کرونا بیشتر می‌کند، اما شهروندان این امر را بر عادی شدن شرایط تلقی نکنند.

زنگ خطر در مازندران به صدا درآمد

رفع محدودیت‌های تردد بین استانی و افزایش سفر به مازندران، زنگ خطر شیوع پیک دوم کرونا در این استان حاشیه‌نشین خزر را به صدا درآورده است.
رئیس پلیس راه مازندران خبر داد:

افزایش حجم ورود مسافران به مازندران از شب گذشته

رئیس پلیس راه مازندران از افزایش حجم ورود مسافران به این استان از شب گذشته خبر داد و گفت: با توجه به پایان یافتن ممنوعیت آمد و شد خودرو‌های غیر بومی بین استان‌ها، ترافیک در جاده‌های مازندران از شب گذشته افزایش یافته و شاهد حجم ورود مسافران هستیم.

ساخت دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور توسط فناوران پارک علم و فناوری مازندران

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری مازندران که پیش از این در حوزه تولید الکترونیک فعالیت می‌کرد در یک حرکت جهادی اقدام به تولید دستگاه تنفس مصنوعی ونتیلاتور برای بیماران کرونایی با صرف هزینه بسیار پایین‌تر از هزینه خرید نمونه خارجی کرد.
رییس کل دادگستری مازندران:

سارقان منزل و مغازه احمدرضا عابدزاده دستگیر شدند

رییس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه سارقان منزل و مغازه دروازه‌بان اسبق تیم ملی جزو زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رییس قوه قضاییه نبودند، گفت: بر خلاف برخی اظهار نظر‌ها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت‌ها نداشته است و اصولا براساس بخشنامه رییس قوه قضاییه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره آمیز بوده به مرخصی نیامده‌اند.
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران بیان کرد:

فروش ۱۲۲ میلیارد ریالی صنایع دستی و سوغات در مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برپایی ۵۰ نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی و سوغات طی سال قبل خبر داد و گفت: میزان فروش صنایع دستی بیش از ۱۲۲ میلیارد ریال بوده است.