تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ادیانی: هیات رئیسه مجلس و وزارت اطلاعات حادثه اخیر قائم شهررا پیگیری کنند

نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس خواستار پیگیری واقعه اخیر در شهرستان قائم شهر از سوی هیات رئیسه مجلس و وزارت اطلاعات شد.

کد خبر: ۵۶۰۰
۱۲:۵۸ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - سید علی ادیانی نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی در پایان جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی با اشاره به واقعه رخ داده در شهرستان قائم شهر در هفته جاری اظهارداشت: روز یکشنبه واقعه‌ای در قائم شهر رخ داد که در آنجا عده‌ای با احتزاز پرچم غیررسمی متعلق به یک جریان معاند، به نظام توهین کردند و امروز هم در مجلس گفته شد که هیچ توهینی نشده است.

وی تاکید کرد: اسناد و مدارک این ماجرا موجود است و پیشنهاد من این است که هیئت رئیسه مجلس به همراه وزارت اطلاعات، کمیسیون اصل ۹۰ و هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان این مسئله را پیگیری کنند تا میزان صداقت برخی‌ها معلوم شود.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس تصریح کرد: ما از همگرایی یک جریان خاص با سلطنت‌طلبان خارج از کشور نیز اعلام برائت می‌کنیم.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر