تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کرباسچی: روحانی به جای شعار برنامه بدهد

 غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی معتقد است روحانی به جای سخنرانی‌های احساسی و شعاری حرف زدن برنامه‌ای برای اداره کشور ارائه کند تا مشکلات مردم حل و فصل شود.

کد خبر: ۵۵۳۴
۱۲:۱۶ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - غلامحسین کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اظهارات حسن روحانی رییس‌جمهوری در همایش روسای نمایندگی‌های ایران در خارج از کشور و هشدارهایی که نسبت به رییس‌جمهوری آمریکا مطرح کرد، گفت: آقای روحانی و همکارانشان باید بیشتر از اینکه در سخنرانی‌ها احساسی و شعاری حرف بزنند برنامه دولت برای اداره کشور در شرایط جدید را مطرح کنند و به حل وفصل مسائل و مشکلات مردم بپردازند.

او با اشاره به لزوم اعلام برنامه از طرف دولت، گفت: با این کار هم نگرانی‌های مردم تقلیل پیدا می‌کند و هم طرف‌های خارجی توانایی‌ها و قدرت واقعی حل بحران‌ها را از طرف ایران در‌می‌یابند. با این برخوردها است که پاسخ عملی مدیران اجرایی به دسیسه‌گران داده می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با توجه به وضعیت کشور و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: بالاخره مردم ایشان را انتخاب کرده‌اند تا آرامش، امنیت و رفاه‌شان را تأمین و مسائل زندگی‌شان را حل‌وفصل کند و در یک جمله وعده‌های انتخاباتی را عملی کنند. الان اگر به فضای تبلیغاتی داخل و خارج توجه کنیم آنچه مردم را ناراضی و توطئه‌گران را به طمع انداخته عمدتا ضعف‌ها و نارسایی‌های داخلی است که نقش اصلی در حل آنها را رئیس‌جمهور و همکاران باید ایفا کنند.

کرباسچی درباره صحبت برخی از تحلیلگران مبنی بر احتمال بالای بروز تنش و جنگ بین ایران و آمریکا گفت: جنگ و حمله و ... قطعا پیش نمی‌آید اما این حالت تعلیق و بینابینی خیلی بر زندگی مردم و عدم آرامش تاثیر  دارد و باید از روش‌هایی استفاده شود تا بتوان این وضعیت را به ثبات رساند. اگر اتفاقی رخ دهد مردم حتما پای کشور می‌ایستند اما بالاخره زندگی دارند و سیاستمداران و مدیران کشور باید راه اداره زندگی مردم را در هر شرایطی هموار کنند.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر