تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

حسین‌زاده: پس از انقلاب حتی یک بیمارستان توسط دولت در اهواز ساخته نشده است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: از پس از انقلاب تاکنون در شهر اهواز با 1.5 میلیون جمعیت فعلی، حتی یک بیمارستان توسط دولت ساخته نشده و فقط بیمارستان امام که پیش از انقلاب کلنگ آن به زمین زده شد در دوره پس از انقلاب ساخته و تکمیل شد.

کد خبر: ۵۴۴۷
۱۱:۵۵ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۷

دیدارنیوز - حسین علی حسین زاده در جلسه شورای برنامه ریزی خوزستان که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: بحثی که در مسائل و مشکلات فرهنگی استان وجود دارد این است که گاه از حوزه کمیت خارج و به حوزه کیفیت وارد می شویم و باید به این مساله توجه کنیم.

وی با اشاره به آمار مهاجرت از استان خوزستان افزود: در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بحث کیفیت بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه صرف دادن آمار و ارقام کفایت نمی کند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: همه می دانیم که در حوزه فرهنگی باید نگاه به خانواده باشد و همه پیش فرض های این مسائل را نیز می دانیم اما برای مثال باید گفت که در بحث بهزیستی در حوزه امور زنان بیشترین آمار تحت پوشش زنان بی سرپرست و بدسرپرست در کشور با 33 هزار نفر تحت پوشش در استان خوزستان است.

حسین زاده بیان کرد: در زمانی که قرار بر تقسیم اعتبار است باید به این مسائل توجه کرد زیرا این کیفیت ها هستند که بیانگر تفاوت مناطق با یکدیگر هستند.

وی با اشاره توصیف جلال آل احمد از ظرفیت های استان خوزستان که می گوید وقتی به خوزستان سفر کردم سایه خوزستان را بر کشور احساس کردم، تصریح کرد: خوزستان دارای چنین ظرفیت هایی است که جلال آل احمد به این شکل خوزستان را توصیف می کند اما مشکلاتی که وجود دارد شایسته این استان نیست.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان ادامه داد: از پس از انقلاب تاکنون در شهر اهواز با 1.5 میلیون جمعیت فعلی، حتی یک بیمارستان توسط دولت ساخته نشده است و فقط بیمارستان امام که پیش از انقلاب کلنگ آن به زمین زده شد در دوره پس از انقلاب ساخته و تکمیل شد.

حسین زاده با بیان اینکه از دولت تدبیر و امید بابت توجهی که به استان داشته تشکر می کنم، اظهار کرد: اکنون در حوزه فرهنگ حتی یک پروژه ملی که در خوزستان در حال اجرا باشد وجود ندارد. با ظرفیتی که در استان وجود دارد، نیاز است توجه ویژه ای به خوزستان شود.
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر