رئیس سازمان زندان‌ها در آخرین برنامه روز اول سفر به استان بوشهر با حضور در زندان دشتستان، ضمن بازدید از این مرکز با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.

کد خبر: ۵۱۲۸۵
۰۹:۰۹ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۸

دیدارنیوز - در این بازدید ضمن افتتاح مدرسه قرآنی غدیر و ساختمان جدید بهداری بر توسعه فعالیت های فرهنگی و توجه به سلامت زندانیان تاکید کرد.

نماینده رئیس قوه قضائیه با حضور در جمع زندانیان گفت: ارتباط با خدا برای انسان ها یک ضرورت است و بسیاری از مشکلات انسان ها محصول دور شدن از خداوند است.

وی ادامه داد: شما می توانید به عنوان سرمایه های انسانی این کشور در کنار خانواده های خود باشید و مسئولیت سرپرستی خانواده و مفید بودن برای جامعه را به عهده بگیرید.

این مقام ارشد قضایی افزود: زندان را می توان به عنوان یک فرصت قلمداد کرد نا با بهره گیری از فضای فراهم شده ضمن تقویت و بازسازی ارتباط با خداوند به اصلاح رفتار و اعمال خود نیز بپردازید.

جهانگیر در ادامه از بخش های مختلف زندان دشتستان بازدید و ضمن گفتگوی حضوری با مددجویان دستورات لازم را برای حل مشکلات آنان صادر نمود.

رئیس سازمان زندان ها در پایان با حضور در محل اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی دشتستان از مجتمع کارگاهی این مجموعه نیز دیدار و با زندانیان شاغل گفتگو کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم