تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

سردار سلامی، سخنران مراسم تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی در کرمان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: مراسم تشییع شهداء فردا (سه شنبه) از ۷ و ۳۰ دقیقه صبح در میدان آزادی شهر کرمان آغاز می‌شود و یک ساعت و نیم برنامه داریم و سخنران مراسم سردارسلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

کد خبر: ۴۷۶۵۴
۰۹:۲۴ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - "احمد علیرمضانی" صبح امروز دوشنبه در جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد بزرگداشت سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: پیکر شهیدسپهبد سلیمانی بعد از تشییع در قم، امشب وارد کرمان می شود.

وی افزود: امشب (دوشنبه) مراسم وداع با شهیدسپهبد سلیمانی و شهیدپورجعفری را خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه تدفین پیکر شهیدسردار سلیمانی در گلزار شهدای کرمان و کنار قبر شهید یوسف الهی است، افزود: مراسم تشییع شهداء فردا(سه شنبه) از 7 و 30 دقیقه صبح در میدان آزادی شهر کرمان آغاز می شود و یک ساعت و نیم برنامه داریم و سخنران مراسم سردارسلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

علیرمضانی تصریح کرد: ساعت 9 فردا پیکر شهداء به سمت گلزار شهداء کرمان حرکت داده می شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در ادامه بیان کرد: قرار است که مراسم سردارسلیمانی نیز محور وحدت باشد و نمی خواهیم تبدیل به گلایه شود.

وی افزود: سردار سلیمانی با شهادتش جهان اسلام و گروه های جهادی را متحد کرد و حتی اختلافات داخلی را کمرنگ کرد و باید مراسم تشییع ایشان نیز وحدت آفرین باقی بماند.

علیرمضانی با اشاره به تمهیدات ترافیکی شهر کرمان برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین سپهبد سلیمانی بیان کرد: از ساعت 12 امروز محدوده میدان آزادی به منظور آماده سازی فضای مراسم محوری بسته خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان در پایان گفت: مراسم دعای ندبه جمعه هفته جاری (20 دی ماه) از کرمان پخش می شود که مداح این مراسم میثم مطیعی و سخنران حجت الاسلام پناهیان خواهند بود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی