تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه
شمار جان‌باختگان به بیش از ۲۶۰۰ نفر رسید

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

خون سردار قاسم سلیمانی گریبان غاصبان صهیونیست و اربابان تروریسم آنها را خواهد گرفت

سفارت ایران در عراق در پی به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی و هم رزمانش توسط آمریکایی‌ها در بیانیه ای تاکید کرد: خون به ناحق ریخته شده و پاک آنها گریبان غاصبان صهیونیست و اربابان تروریسم آنها را خواهد گرفت.

کد خبر: ۴۷۱۶۱
۱۲:۲۴ - ۱۳ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - در بیانیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد آمده است:" سفارت جمهوری اسلامی ایران در عراق شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراه با شماری دیگر از رزمندگان جبهه مقاومت از جمله حاج ابومهدی مهندس ، معاون نیروهای حشد الشعبی عراق را به پیشگاه مقام معظم رهبری بازماندگان سرداران شهدای اسلام، دولت‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری  عراق و نیز ملت‌های بزرگی  دو کشور صمیمانه تسلیت عرض نموده و علو درجات شهدای گرانقدر را از درگاه باری تعالی خواستار است .

حمله شنیع و ددمنشانه نظامیان آمریکایی به شخصیت‌هایی که بالاترین سهم رامبارزه علیه تروریسم به ویژه تروریست های داعش داشتند آشکارا اثبات نمود که حامیان اصلی تروریست‌ها و دشمنان ثبات آرامش ملت‌های منطقه چه کسانی هستند این حملات تروریستی نخستین جنایت آنها علیه مدافعان راستین و اصیل مقاومت در برابر استکبار جهانی و سرکردگان تروریستی نبوده و به کرات شاهد این جنایت‌ها از طرف رژیم صهیونیستی و آمریکایی بوده ایم .

 اطمینان داریم که خون به ناحق ریخته شده وپاک آنها ،گریبان غاصبان صهیونیست و اربابان تروریسم آنها را خواهد گرفت."
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی