تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

پشت پرده عصبانیت دوباره استراماچونی

استراماچونی مدعی است از آنجایی که همچنان مفاد بند‌های مذاکره، متن نامه‌ها و موضوع پیش شرط‌ها قبل از توافق لو می‌رود، مذاکره انجام شده در دوحه را به رسمیت نمی‌شناسد.

کد خبر: ۴۶۹۹۳
۱۰:۱۰ - ۱۲ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - آندره‌آ استراماچونی دقایق کوتاهی بعد از ساعت دوازده نیمه شب، با ارسال یک ایمیل بلندبالا ضمن انتقاد از لحن طلبکارانه ضرب‌الاجل و ایمیل غروب باشگاه، اعلام کرد چون همچنان مفاد بند‌های مذاکره، متن نامه‌ها و موضوع پیش‌شرط‌ها قبل از توافق لو می‌رود، مذاکره انجام شده در دوحه را به رسمیت نمی‌شناسد و همچنان روی مواضع قبلی خود هست و در شرایط فعلی، چون تغییری در رویکرد استقلال برای اصلاح اوضاع دیده نشده، قادر به ادامه همکاری نیست.

یکی از نزدیکان باشگاه  گفت: گویا باشگاه استقلال این ایمیل را بی جواب گذاشته و باعث شده استراماچونی این بار در گفت‌وگو با ایرنا با عصبانیت منکر مذاکره شود.

این درحالی است که رحمان رضایی و علی خطیر مدعی هستند مذاکره حضوری با اتوره ماتزیلی و تلفنی با فدریکو پاستورلو را با اطلاع استراماچونی انجام داده‌اند.

به نظر می‌رسد باشگاه استقلال باید به پاس خدمات کوتاه‌مدت سرمربی ایتالیایی، این ماجرا را دوستانه تمام کند و در این خصوص رایزنی‌هایی را نیز آغاز کرده است.

ذهنیت استراماچونی به حدی خراب شده که تصور می‌کند باشگاه عامدانه برای تخریب او نزد هواداران و بازیکنان استقلال ایمیل ضرب‌الاجل فرستاده و موضوع را رسانه‌ای کرده است.
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی