تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

رفع تصرف ۶۰۰۰ هکتار از اراضی ملی سیستان و بلوچستان

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: ۲۰۰۶ هکتار از اراضی سیستان و بلوچستان به ارزش ۱۱۲ میلیارد تومان در ۹ ماه گذشته رفع تصرف شد.

کد خبر: ۴۶۰۹۹
۱۰:۱۴ - ۰۴ دی ۱۳۹۸

رفع تصرف ۶۰۰۰ هکتار از اراضی ملی سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز ـ حجت الاسلام موحدی نیا شب گذشته در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی سیستان و بلوچستان گفت: علاوه بر این اراضی در سال جاری ۲۷۱ حلقه چاه نیز مسدود و ۷ دستگاه حفاری غیر مجاز توقیف شده است.
 
موحدی نیا افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی استان مکلف شده‌اند، تا در حوزه اجرایی خود به سرعت در رفع تصرف اراضی اقدام کنند و در غیر این صورت با دستگاه‌های متخلف برخورد خواهد شد.
 
حجت الاسلام مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز با بیان این که هزینه‌هایی که برای رفع تصرف اراضی می‌شود از بیت المال است، گفت: مدیران اجرایی باید در مقابل خواسته‌های زمین خوران صاحب قدرت و نفوذ مقاومت و از هدر رفت هزینه‌ها جلوگیری کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی