نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: موضوع رتبه‌بندی فرهنگیان را فقط شعار ندهید بلکه آن را عملیاتی و اجرایی کنید.

کد خبر: ۴۲۲۰۵
۱۳:۳۹ - ۲۸ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز - رضا کریمی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، اظهار کرد: به نمایندگی از مردم شریف اردبیل در حضور نمایندگان به دلیل رای به اصلاحیه لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری تشکر می‌کنم.

وی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: شعار ندهید و به رتبه‌بندی فرهنگیان عمل کنید و به پرداخت معوقات معلمین خرید خدمتی توجه لازم را داشته باشید. علت توزیع کتب ریاضی و زیست‌شناسی چاپ ۱۳۹۷ به جای چاپ ۱۳۹۸ برای دانش‌آموزان کنکوری را توضیح دهید.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کشاورزی گفت: چرا در مکانیزه کردن کشاورزی نظارت کافی را ندارید، چرا متقاضیان چند هزار نفری خرید تراکتور همچنان بلاتکلیف هستند. این چه نوع حمایت از بخش تولید و کشاورزی است؟

کریمی خطاب به وزیر کار اظهار کرد: به مصوبات و تصمیمات و اقدامات نیمه‌کاره مسئولین وقت به ویژه مرحوم نوربخش احترام بگذارید و کلنگ‌زنی ایشان در مرکز درمانی شهرستان نمین را اجرایی کنید همچنین ایجاد مرکز درمانی شماره ۲ اردبیل را مورد توجه قرار دهید.

وی در پایان اضافه کرد: مدیران صداوسیما به داد نیروهای حق‌الزحمه‌ای صداوسیمای مرکز اردبیل برسید.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم