آیت الله علوی گرگانی با صدور بیانیه ای از افزایش قیمت بنزین و ایجاد فشار معیشتی به مردم در شرایط فعلی اظهار نگرانی کردند.

کد خبر: ۴۱۷۴۷
۱۴:۲۰ - ۲۵ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حضرت آیت الله العظمی «محمدعلی علوی گرگانی» از مراجع تقلید شیعه، با صدور بیانیه ای از افزایش قیمت بنزین و ایجاد فشار معیشتی به مردم در شرایط فعلی اظهار نگرانی کردند.

معظم له در این بیانیه بر تجدید نظر در تصویب و اجرای طرح افزایش بنزین تأکید کردند.

بیانیه آیت الله علوی گرگانی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

خبر ناراحت کننده افزایش ناگهانی قیمت بنزین در شرایط فعلی که اثر تحریم ها و افزایش غیرمتعارف ارز بر زندگی مردم فشار زیادی را وارد کرده است موجب ناراحتی شدید اینجانب گردیده است.

تمام مسئولین دلسوز و مدیران مملکتی باید توجه داشته باشند که در شرایط فعلی ایجاد آرامش در جامعه و دوری از پرداختن به مسائل حاشیه ای و حفظ وحدت ملی، پرهیز از ایجاد التهاب در جامعه مخصوصا در وضعیت اقتصادی مردم یک اصل مهم می باشد. لذا هرگونه رفتاری که موجب بروز مشکلات معیشتی بیشتر در شرایط فعلی برای مردم شود، از نظر اینجانب ناپسند و برخلاف مصالح ملی است.

اینجانب از همه نمایندگان مجلس می خواهم که با قاطعیت جلو ایجاد التهاب معیشتی در جامعه را گرفته و از دولت محترم نیز می خواهم که تا دیر نشده در تصمیم خود تجدید نظر کرده و با همفکری کارشناسان دلسوز و متعهد و به کارگیری جوانان مومن و متعهد و نخبه به تقویت تولید داخلی و حل اساسی مشکلات آن اهتمام ورزند.
 
بیانیه آیت‌الله علوی گرگانی درباره افزایش قیمت بنزین
منبع: رویداد24
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
کرامت سلیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۶
0
0
سکوت ایت الله خامنه ای به وجهه ایشان در بین مردم لطمه می زند.


ایشان باید دستور لغو افزایش قیمت بنزین را صادر فرمایند.