استاندار تهران گفت: بیمارستان های قدس و ملارد که به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند بزودی راه اندازی می‌شوند.

کد خبر: ۳۵۵۹۳
۱۱:۳۰ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۸

تیتر امروز

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

گزارش حاضر در امتداد سلسله گزارش‌های دیدار در مورد مقوله فرزندخواندگی تهیه شده است و به روایت خانواده‌هایی می‌پردازد که موفق شدند از هفت خوان پذیرش فرزند بگذرند....
اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...
#دیدار ـ۱۴۰۰، قسمت چهارم

اگر یک نظامی رئیس‌جمهور شود...

چهارمین قسمت از برنامه #دیدار_۱۴۰۰ به احتمال حضور یک نظامی در سمت ریاست جمهوری و نظرات موافق و مخالف و تحلیل‌های مختلف در مورد این موضوع پرداخته است.

دیدارنیوز - انوشیروان محسنی بندپی صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ملارد طی سخنانی خاطر نشان کرد: لازم می‌دانم از زحمات تمامی مدیران که با تلاش های خود باعث کسب رتبه برتر فرماندار جوان در شهرستان ملارد شدند قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه در نظام اداری کشور شرایط به گونه ای جا افتاده است که تا پیگیری و مطالبه گری در خصوص دستورات نباشد ، اقدامی صورت نمی گیرد.

استاندار تهران تصریح کرد: از زمان انتصاب بنده به عنوان استاندار تهران تلاش کردم تا نگاه سیاستگزاران کلان کشوری نسبت به استان تهران بعنوان استانی برخوردار تغییر کند.

محسنی بندپی گفت: در سال ۹۷ بیش از ۷۰۰ نفر معلم به عنوان خروجی از استان تهران داشتیم و به جای آن ۶۰۰ هزار نفر معلم وارد استان شده است.

وی یادآور شد: اولین اولویت استانداری تهران تامین امکانات درمانی و بهداشتی است و در دوماه قبل دو جلسه با وزیر بهداشت و معاونین این وزارتخانه داشتیم که بسیار پربار بود و سعی داریم تا عقب ماندگی دیرینه استان تهران را جبران کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: قرار بر این است که بیمارستان های قدس و ملارد که البته به لحاظ منابع مالی مشکلی ندارند به زودی راه اندازی شوند و از همین الان باید به فکر تکمیل کادر درمانی و تجهیزات باشیم.

محسنی بندپی خاطر نشان کرد: طبق توافقات صورت گرفته صد در صد اعتبارات این دو بیمارستان تامین اعتبار شده است و هیچ مشکلی به لحاظ منابع مالی وجود ندارد.

استاندار تهران گفت: مراکز جامع سلامت برای دولت از اهمیت زیادی برخوردار است و می توان از اعتبارات ارزش افزوده که سهم استان تهران از آن ۵۵۰۰ هزار میلیارد تومان است.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص حمل و نقل تا پایان مهر ماه سال‌جاری کارهای مطالعاتی مربوط به قطار حومه ای شهرستان های ملارد، قدس و شهریار به پایان خواهد رسید.

محسنی بندپی تصریح کرد: سفرهای شهرستانی برای تصمیم سازان این فرصت را فراهم می کند تا با مطالبات مردم آشنا شویم و آنها را پیگیری می کنیم.

استاندار تهران در پایان خاطر نشان کرد: در خصوص تکمیل مجتمع فرهنگی شهرستان ملارد می توان با روش تهاتر نسبت به تکمیل این طرح اقدام کرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: