به احتمال قوی دربی ۹۰ در روز یکشنبه را موعود بنیادی فر سوت خواهد زد.

کد خبر: ۳۵۵۴۵
۱۶:۰۱ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۸

تیتر امروز

دیدارنیوز - یکی از نکات جالب توجه دربی پیش رو عدم حضور علیرضا فغانی در ایران است. داوری که همیشه تلاش می شد قضاوت دربی به او محول شود. هر چند که شخصا به این اتفاق راضی نبود و می گفت همه داوران باید تجربه قضاوت در دربی را به دست بیاورند. علیرضا فغانی که به استرالیا مهاجرت کرده دربی های زیادی را سوت زده است و گاها از برخوردهایی که در این بازی با او می شد گلایه می کرد.
 
هفته هاست که صحبت از حضور موعود بنیادی فر در این بازی می شود و همین که کمیته داوران این خبر را رد نکرده است مشخص است که این داور یکی از نامزدهای قضاوت دراین بازی است و البته که شانس بالایی دارد به این خاطر که دربی را سوت نزده و از سویی با قرار داشتن در لیست الیت در ماه های اخیر بازی های متعدد بین المللی را سوت زده است و شرایط خوبی هم داشته است. موعود بنیادی فر در حالی مهیای قضاوت این بازی می شود که در فصل جدید کمیته انضباطی برای برخورد با اعتراض به داوری سخت گیری های زیادی داشته و به نظر می رسد این موضوع فضا را برای موعود به جهت قضاوت در این بازی آسان تر می کند.
 
موعود بنیادی‌فر (زاده ۱۷ شهریور ۱۳۶۴ - چهارمحال و بختیاری) است. وی در سال ۱۳۸۱ داوری را شروع کرده و از سال ۱۳۹۰ در لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت می‌کند. موعود در سال ۲۰۱۳ وارد لیست بین‌المللی شد. بنیادی‌فر در تیم داوری دربی شماره ۸۶ قرار داشت و داور چهارم این بازی مهم بود.
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: