تیتر امروز

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!
دیدار در گفتگو با رئیس انستیتو پاستور گزارش می‌دهد

واردات واکسن توسط بخش خصوصی؛ هیاهو برای هیچ!

روحانی دست بخش خصوصی را برای واردات واکسن کرونا باز گذاشته است؛ اما علیرضا بیگلری، ییس انیستیو پاستور در این باره می‌گوید: اصلا واکسنی در دنیا وجود ندارد که بخش خصوصی بتواند آن را بخرد!
مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود
گفتگوی تصویری اختصاصی دیدار با معاون رئیس جمهور دولت اصلاحات

مهرعلیزاده: ۱۶ سال است که در ایران سرمایه‌گذاری اساسی صورت نگرفته است / باید یارانه دهک‌های پایین چند برابر شود

گفتگو با محسن مهرعلیزاده در استودیوی دیدار بیشتر حول محور اقتصاد کلان ایران و مشکلات آن گذشت. مشکلاتی که مهرعلیزاده کمبود تولید و سرمایه‌گذاری را در راس آن‌ها می‌داند و برای رفع آن راه‌حل‌هایی...

علیرضا فغانی به دلایل شخصی راهی استرالیا شد تا در این کشور به زندگی خود ادامه دهد و هواداران تیم‌های مطرحی چون سپاهان، تراکتور، پرسپولیس و استقلال دیگر نتوانند او را مقصر نتیجه نگرفتن‌هایشان جلوه دهند.

کد خبر: ۳۵۰۷۲
۱۱:۴۰ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۸

دیدارنیوز - آقای خاص داوری ایران بالاخره غزل خداحافظی از کشورش را خواند و راهی استرالیا شد. علیرضا فغانی که از مدت‌ها قبل در فوتبال ایران مورد اعتراض و حاشیه‌های مختلف قرار می‌گرفت، بامداد امروز (یکشنبه) راهی استرالیا شد تا داوری را در لیگ این کشور ادامه دهد. البته هنوز نام ایران در کنار نام فغانی می‌درخشد و در بازی‌های بین‌المللی، او به عنوان نماینده ایران قضاوت خواهد کرد.

با رفتن علیرضا، حالا دیگر خانواده داورخیز فغانی دیگر نماینده‌ای در جمع قاضیان فوتبال داخلی ایران ندارد و به نوعی داوری فوتبال ایران از این قضیه محروم شد. حالا علیرضا در استرالیا سوت می‌زند و محمدرضا در سوئد فعالیت می‌کند؛ اتفاقی که به ضرر داوری فوتبال ایران است زیرا حالا داوری که در رده‌بندی جام جهانی و فینال جام باشگاه‌های جهان سوت زده می‌تواند تجربه‌اش را در اختیار کانگوروها قرار دهد و هم‌میهن‌های خود از این قضیه محروم هستند. شاید دوباره سال‌ها طول بکشد تا یک داور ایرانی بتواند راه مسعود مرادی، حسن کامرانی‌فر و علیرضا فغانی را ادامه دهد و با کم شدن فغانی از جمع داوران ایرانی، روند پیشرفت کندتر خواهد شد.

نکته قابل توجه درباره او، دعوا سر نخواستنش بود. در چهار فصل اخیر، فغانی به دلیل مشکلش با هواداران تبریزی نتوانسته بود بازی‌های خانگی تراکتور یا گسترش فولاد را سوت بزند و پرسپولیسی‌ها هم به دلیل خاطره تلخ باخت به ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی از او با ناراحتی یاد می‌کنند. در هفته‌های اخیر هم دیگر تیم مطرح پایتخت یعنی استقلال نتیجه نگرفتن خود را تقصیر فغانی انداخت و تساوی دقیقه ۹۵ برابر فولاد را به این داور نسبت داد تا دیگر او بین هواداران تیم‌های محبوب، منفور باشد.

البته این نکته فقط به بازی‌های داخلی محدود می‌شود زیرا هنوز هم تمام ایرانی‌ها و فوتبال‌دوستان داخلی از علیرضا فغانی در عرصه‌های بین‌المللی با افتخار یاد می‌کنند و او را یکی از بهترین داوران جهان می‌دانند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: