تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
همکاری مشترک بنیاد توسعه آفرینش برتر و موسسه حامیان فردا؛

ثبت نام کارگاه های جدید برای سمن ها

کارگاه «خودارزیابی سازمانی در سمن‌های ایرانی» با استفاده از مدل خود ارزیابی ثمین و «طراحی کمپین جمع سپاری مالی» در سازمان‌های مردم نهاد و خیریه در طی روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه (۲۳ و ۲۴ مردادماه) در سالن همایش‌های بنیاد توسعه آفرینش برتر برگزار می‌شود.

کد خبر: ۳۱۹۳۰
۱۷:۳۲ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
دیدارنیوز ـ ثبت نام کارگاه «خودارزیابی سازمانی در سمن‌های ایرانی» با استفاده از مدل خود ارزیابی ثمین و «طراحی کمپین جمع سپاری مالی» در سازمان‌های مردم نهاد و خیریه آغاز شد. این کارگاه‌ها که با همت موسسه مطالعاتی حامیان فردا و بنیاد توسعه آفرینش برتر برگزار می‌شود در تلاش است به ارتقای سطح فعالیت سمن‌های ایرانی بپردازد.

این دوره‌ها در طی روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه (۲۳ و ۲۴ مردادماه) در سالن همایش‌های بنیاد توسعه آفرینش برتر برگزار می‌شود. علاقه مندان می‌توانند اطلاعات تکمیلی را در پوستر کارگاه‌های مذکور جستجو نمایند.
 
 
ثبت نام کارگاه های جدید برای سمن ها
 
ثبت نام کارگاه های جدید برای سمن ها
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی