تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
هفته هفتم؛ محرومیت مردم!
بازی‌های لیگ باز هم بدون تماشاگر مرد و زن

هفته هفتم؛ محرومیت مردم!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی آغاز می شود که طبق اعلام سازمان لیگ، همه دیدارها بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
کد خبر: ۲۷۹۷۷

گزارش تصویری: نخستین همایش تخصصی «شبه خانواده» در ایران

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
دیدارنیوزـ دفتر مطالعات و پژوهش‌های اجتماعی از جمله مراکز وابسته به بنیاد توسعه آفرینش برتر با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و سایت خبری تحلیلی دیدارنیوز برای اولین بار در جامعه علمی کشور، اقدام به برگزاری سمینار «شبه خانواده» تحت عنوان «نگاهی به بنیان‌های نظری شبه خانواده» کرد. نشست مزبور سه‌شنبه ۲۸ خرداد در سالن همایش‌های بنیاد توسعه آفرینش برتر برگزار شد. در این همایش اساتید دانشگاه از جمله دکتر کاوه امیدی، دکتر قاسم پورحسن، دکتر تقی آزاد ارمکی، دکتر رحیم محمدی و دکتر محمد علی محمدی قره قانی از زوایای متفاوت، پدیده شبه خانواده را مورد بررسی قرار دادند و در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ با حضور شرکت کنندگان برگزار شد.
 
 
 
 
عکس: آرش راهبر
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: