تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.
یادداشتی از محمد مهاجری

آقای پزشکیان! بر آن عهد که بستید، هستید؟

محمد مهاجری، فعال اصولگرا در یادداشتی کوتاه با عنوان «آقای پزشکیان! بر آن عهد که بستید، هستید؟» نوشت: امید می‌رود پزشکیان بر عهدی که با مردم بسته بماند تا دولتی کارآمد تشکیل دهد و هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکند.

کد خبر: ۱۶۸۴۱۵
۱۲:۰۱ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

پزشکیان

دیدارنیوز _ محمد مهاجری*: هنوز نه تنفیذ انجام شده، نه تحلیف، افراد منتظرالوزاره دارند معاونان خود را در دولت پزشکیان تعیین می‌کنند!

عده‌ای هم عضو فلان تشکل و بهمان جبهه سهم خود را از دولت می‌خواهند و حالی‌شان هم نیست که رئیس‌جمهور در آخرین مناظره گفت عضو و وامدار هیچ حزب و تشکیلاتی نیست. حالا دوره افتاده‌اند که حاجی انا شریک!

آقایان روحانی و خاتمی محترمند و خدمات‌شان به ایران قطعا در تاریخ می‌ماند. اگر دولت سوم هرکدام از این دو تشکیل می‌شد موفق‌تر از دولت مرحوم شهید رئیسی و هزاران بار برتر از دولت زنبیل آقای جلیلی بود. با این حال کی گفته افرادی صالح‌تر و کارآمدتر از آن دولت وجود ندارد و باید از رجال آن‌ها استفاده کرد؟

به گمانم دولت پزشکیان نباید بوی کهنگی داشته باشد. مردان باتجربه مشاورانی پرفایده‌اند، اما حضورشان در دولت لزوما مفید نیست.

امید می‌رود آقای پزشکیان بر عهدی که با مردم بسته بماند تا دولتی کارآمد تشکیل دهد و هیچ سهمی به مغازه‌ها و دکه‌های سیاسی واگذار نکند.»

*فعال سیاسی اصولگرا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی