تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

آذری‌جهرمی: گفتند پزشکیان بیاید، برنامه رقاصی می‌گذارد اما ما می‌گوییم «یا حسین»

محمد جواد آذری جهرمی، از اعضای ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان گفت: گفته بودند که اگر پزشکیان برنده شد پس از برنده شدن در شب محرم برنامه رقاصی می‌گذارد، اما ما می‌خواهیم امشب ندای «یا حسین یا حسین» سر دهیم.

کد خبر: ۱۶۸۲۵۵
۲۰:۲۸ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

آذری‌جهرمی: گفتند پزشکیان برنده شود، برنامه رقاصی می‌گذارد اما ما می‌گوییم «یا حسین»

دیدارنیوز: یکی از اعضای ستاد انتخابات مسئول پزشکیان گفت: ما همه ممنون مردم ایران هستیم که با وجود همه دلخوری‌ها، قهر‌ها و ناراحتی‌ها و تنگی معیشت به فرزند خودشان مسعود پزشکیان اعتماد کردند و پای صندوق‌های رای آمدند.

محمد جواد آذری جهرمی، از اعضای ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان عصر شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ در مراسمی که با عنوان آیین تقدیر از حضور مردم با حضور رئیس جمهور منتخب در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: گفته بودند که اگر پزشکیان برنده شد پس از برنده شدن در شب محرم برنامه رقاصی می‌گذارد، اما ما می‌خواهیم امشب ندای «یا حسین یا حسین» سر دهیم و امیدوارم آن‌ها مانند خیلی از صدا‌های دیگر که شنیده شد، این صدا را بشنوند.

وی افزود: ما همه ممنون مردم ایران هستیم که با وجود همه دلخوری‌ها، قهر‌ها و ناراحتی‌ها و تنگی معیشت به فرزند خودشان مسعود پزشکیان اعتماد کردند و پای صندوق‌های رای آمدند. از امروز برای دولت پزشکیان یک ماراتن سنگینی آغاز می‌شود که انشاءالله تمام آن ۵۰ درصدی که پای صندوق‌های رای نیامدند، به جمع ما اضافه شوند؛ این مهم‌ترین ماموریتی است که ما باید دنبال کنیم.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی