تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

۲۵۳۰ مزاحمت تلفنی برای اورژانس در یک هفته!

محمداسماعیل توکلی، رئیس سازمان اورژانس استان تهران اعلام کرد که ۲۵۳۰ مورد مزاحمت تلفنی در هفته گذشته برای اورژانس تهران ایجاد شده است.

کد خبر: ۱۶۸۲۴۳
۱۸:۰۹ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

۲۵۳۰ مزاحمت تلفنی برای اورژانس در یک هفته!

دیدارنیوز: رئیس سازمان اورژانس استان تهران با بیان این که ۲۵۳۰ مورد مزاحمت تلفنی در هفته گذشته برای اورژانس تهران ایجاد شده است، گفت: اورژانس استان تهران طی هفته گذشته بیش از ۲۱ هزار مأموریت ترافیکی و غیرترافیکی انجام داده است.

محمداسماعیل توکلی، رئیس سازمان اورژانس استان تهران اظهار کرد: در هفته گذشته (۹ تا ۱۶ تیرماه) مجموع ۲۱ هزار و ۳۹۰ ماموریت مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس استان تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها ۶۲۴۴ مورد به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۱۵ هزار و ۱۴۶ مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

وی افزود: در این مدت ۶۳ هزار و ۲۷۱ تماس با مرکز دیسپچ اورژانس استان تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه ۲۵۳۰ مورد از تماس‌ها مزاحمت تلفنی بوده است.

توکلی ادامه داد: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۳۳۶۳ مورد حوادث ترافیکی و ۱۸ هزار و ۲۷ مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.

رئیس سازمان اورژانس استان تهران گفت: طی هفته گذشته اورژانس هوایی ۴ سورتی پرواز داشته است که در پی آن ۵ مصدوم به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی