تیتر امروز

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
اسماعیل سیاوشی می‌گوید بسیاری از وعده‌ها که نامزد‌ها می‌دهند قابل تحقق نیست

نماینده مجلس: کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

اسماعیل سیاوشی، نماینده مجلس شورای اسلامی در آستانه اولین مناظره انتخاباتی پزشکیان و جلیلی گفت: کاندیدا‌ها باید در مناظره‌های رو در رو اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و برنامه‌های خود را به مردم ارائه کنند.

کد خبر: ۱۶۷۹۴۳
۱۸:۵۵ - ۱۱ تير ۱۴۰۳

نماینده مجلس: کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

دیدارنیوز: نماینده فریدن در مجلس با اشاره به نقش کاندیدا‌ها در افزایش مشارکت مردم، گفت: کاندیدا‌ها باید در مناظره‌های رو در رو اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و برنامه‌های خود را به مردم ارائه کنند.

اسماعیل سیاوشی، نماینده مردم فریدن و فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی، درباره وعده‌های مطرح شده از سوی ۲ نامزد ریاست جمهوری، گفت: مردم باید توجه داشته باشند که وعده‌هایی که نامزد‌های ریاست جمهوری می‌دهند قابل تحقق و عملیاتی باشد.

وی افزود: عملیاتی بودن وعده‌های نامزد‌ها از آنجایی مشخص می‌شود که اغلب این افراد پیش از این سمت‌هایی داشتند اگر در سِمتی که داشتند وعده دادند و به آن عمل کردند و موفق بودند، می‌توانند وعده‌هایی که در سمت ریاست جمهوری می‌دهند را اجرایی کنند و در غیر این صورت در این پست هم نمی‌توانند موفق باشند و وعده‌هایشان عملیاتی نخواهد شد.

نماینده فریدن در مجلس بیان کرد: بسیاری از وعده‌ها که نامزد‌ها می‌دهند قابل تحقق نیست و نیاز به زمینه سازی و بعضا قانون دارد لذا مردم باید توجه کنند که وعده‌هایی که کاندیدا‌ها می‌دهند قابل تحقق و عملیاتی باشد.

سیاوشی همچنین در بیان شاخص‌هایی که رئیس دولت آینده باید داشته باشد، گفت: رئیس دولت آینده باید در عمل مدیری توانمند، جهادی و انقلابی باشد. مردم باید توجه کنند که رئیس جمهور آینده باید فردی شجاع، مردمی، پایبند به ارزش‌های انقلاب، پر‌تلاش، توانمند، مدبر و آگاه به مشکلات کشور باشد.

وی افزود: بی‌تردید قدرت رئیس جمهور توانمند در نوع تعاملاتش با دنیا مشخص می‌شود و از این طریق است که می‌تواند حتی در شرایط محاصره کشور با انواع تحریم‌ها نیز تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نقش کاندیدا‌ها در افزایش مشارکت مردم اظهار کرد: کاندیدا‌ها باید در مناظرات رو در رو اخلاق انتخاباتی را رعایت کرده و برنامه‌های خود را به مردم ارائه کنند. در این صورت ضمن تزریق امید به جامعه می‌تواند حس وحدت و همدلی را در بین مردم ایجاد کرده و در نهایت زمینه‌ساز مشارکت گسترده شوند.

نماینده فریدن در مجلس در پایان با بیان اینکه از حضور ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی می‌کنم، گفت: مردم عزیز کشور با حضور خود حماسه‌ای باشکوه آفریدند و ان‌شاءالله در هفته آتی نیز با حضوری باشکوه و انتخاب خود سرنوشت خود را تعیین خواهند کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی