تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

تحلیل زیدآبادی از مشارکت مردم؛ نه افتخاری برای حکومت، نه پیروزی اپوزیسیون!

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در تحلیل خود از انتخابات ریاست جمهوری در ایران نوشت: با این نرخ مشارکت که البته هیچ افتخاری برای حکومت ندارد، اپوزیسیون برانداز هم نمی‌تواند اعلام پیروزی کند.

کد خبر: ۱۶۷۸۰۵
۰۹:۳۳ - ۰۹ تير ۱۴۰۳

تحلیل زیدآبادی از مشارکت مردم؛ افتخاری برای حکومت و اپوزیسیون ندارد

دیدارنیوز: پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری در ایران و آغاز شمارش آرا، کم کم تحلیل‌‎ها و بررسی نتایج توسط کارشناسان و فعالان سیاسی ظاهر می‌شود.

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مطلبی با عنوان «واقعیت تازه» نوشت: «مشارکت حدود ۴۰ درصدی و پیشتازی یک اصلاح‌طلب؟ بله. واقعیت تازه‌ای که امید می‌رود به مثابه بانگی بر بالین به خواب رفتگان عمل کند.

با این نرخ مشارکت که البته هیچ افتخاری برای حکومت ندارد، اپوزیسیون برانداز هم نمی‌تواند اعلام پیروزی کند. اگر مشارکت به زیر ۳۰ درصد سقوط می‌کرد، آنگاه می‌شد ادعا کرد که کچ تحریم گرفته است.»

مطلب مرتبط:

نتایج جدید انتخابات؛ پزشکیان به مرز ۶ میلیون رسید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی