تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...

پاسخ سلاجقه درباره حقابه هامون و آتشفشان‌های کوه تفتان

علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به سوال‌هایی درباره فعال شدن آتشفشان‌های کوه تفتان و حقابه دریاچه هامون پاسخ داد.

کد خبر: ۱۶۶۵۸۹
۱۲:۴۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۳

پاسخ سلاجقه درباره حقابه هامون و آتشفشان‌های کوه تفتان

دیدارنیوز: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه آتشفشان‌های کوه تفتان فعال شده است و گوگرد از آن خارج می‌شود، گفت: با این حال خطری مناطق اطراف را تهدید نمی‌کند.

علی سلاجقه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در خصوص کوه تفتان باید بگویم که آتشفشان‌های این کوه فعال شده است و گوگرد از آن خارج می‌شود، اما خطری مناطق اطراف را تهدید نمی‌کند.

وی در خصوص حقابه دریاچه هامون اظهار کرد: حقابه این دریاچه رهاسازی شده است بارندگی‌ها خوب بوده است و ان‌شاالله اگر به همین شکل تداوم پیدا کند وضعیت دریاچه مناسب خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی