تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

باهنر: رئیس‌جمهور اهل دوری از مردم نبود

محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پیامی، شهادت ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان و تیم همراهان او در سانحه تلخ سقوط بالگرد را تسلیت گفت.

کد خبر: ۱۶۵۷۷۴
۱۷:۲۸ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

باهنر: رئیس‌جمهور هیچگاه اهل دوری از مردم نبود

دیدارنیوز: دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: شهید حجت الاسلام رئیسی همیشه مصلحت مردم را بر منفعت خود ترجیح داد و همواره در میان مردم برای حل مشکلات ملت حضور داشت. وی هیچگاه اهل پشت میز نشینی و دوری از مردم نبود و همواره سختی حضور در میدان را به راحتی میز ریاست ترجیح داد. شهید دکتر رئیسی درحقیقت امین رهبری و یک ولایت‌مدار واقعی بود و نه در حرف و شعار بلکه در عمل، همواره در جهت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب گام برمی‌داشت.

متن پیام محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین به شرح زیر است:‌

«بسمه تعالی

انّالله و انّا الیه راجعون

خبر تاسف‌بار سانحه تلخ سقوط بالگرد حامل رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران، وزیر محترم امور خارجه، نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و استاندار محترم آذربایجان شرقی و همراهانشان که منجر به شهادت این عزیزان گردید باعث اندوه و تالم فراوان شد.

ایران عزیز اکنون به سوگ یکی از یاران صدیق ایران و انقلاب، خادم‌الرضا (ع) و خادم ملت نشسته است. اوصاف اخلاقی شهید راه خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، بر کسی پوشیده نیست مشی مردم‌داری و خستگی‌ناپذیری در خدمت به ملت از جمله ویژگی‌های آن شهید والامقام بود. دومین رئیس جمهور شهید ایران سال‌ها در مسئولیت‌های مختلف، بی‌منت و صادقانه به ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی خدمت نمود. ساده‌زیستی، مبارزه‌ی با فساد، مردم‌گرایی، عشق به خدمت، پاکدستی، ولایت‌مداری و تعهد به آرمان‌های امامین انقلاب از جمله ویژگی‌های بارز آقای رئیسی بود.

او همیشه مصلحت مردم را بر منفعت خود ترجیح داد و همواره در میان مردم برای حل مشکلات ملت حضور داشت. وی هیچگاه اهل پشت میز نشینی و دوری از مردم نبود و همواره سختی حضور در میدان را به راحتی میز ریاست ترجیح داد. شهید دکتر رئیسی درحقیقت امین رهبری و یک ولایت‌مدار واقعی بود و نه در حرف و شعار بلکه در عمل، همواره در جهت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب گام برمی‌داشت. مسئولیت‌های مهمی که از ابتدای انقلاب بر دوش داشت همچون معاون اولی قوه قضائیه، تولیت آستان قدس رضوی، ریاست قوه قضائیه و ریاست جمهوری اسلامی ایران وی را به سرمایه‌ای ارزشمند برای نظام جمهوری اسلامی مبدل ساخته بود که قطعا فقدان آن شهید سرافراز قلب ایران را جریحه‌دار خواهد ساخت.

جامعه اسلامی مهندسین، ضمن تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و جمعی از همراهانشان به ساحت مقدس امام عصر (اواحنا فداه)، مقام معظم رهبری، ملت شریف و سربلند ایران بالاخص خانواده‌گرامی ایشان، از خداوند متعال مسئلت دارد ملت بزرگ ایران را در سایه‌سار لطف بی‌پایان صاحب ملک ایران، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام) از جمیع بلیات حفظ فرماید و دشمنان این مرز و بوم بدانند که مسیر تلاش و خدمت برای ملت با شهادت خادمین ملت بسته نخواهد شد و این راه با وحدت و انسجام ملی تا رسیدن به قله‌های پیشرفت ادامه خواهد داشت.

محمدرضا باهنر دبیرکل»

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی