تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
نماینده مجلس می‌گوید پیروزی بزرگ در پیش است که به نابودی اسرائیل خواهد انجامید

حدادی: خیزش مردم دنیا پیام سنگینی برای نظام سلطه دارد

علی حدادی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی گفت: خیزش مردم دنیا به ویژه دانشجویان در سراسر دنیا در حمایت از مردم فلسطین پیام سنگینی برای نظام سلطه به همراه دارد.

کد خبر: ۱۶۵۰۸۸
۰۹:۰۲ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳

حدادی: خیزش دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین پیام سنگینی برای نظام سلطه دارد

دیدارنیوز: عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی گفت: خیزش مردم دنیا به ویژه دانشجویان در سراسر دنیا در حمایت از مردم فلسطین پیام سنگینی برای نظام سلطه به همراه دارد.

علی حدادی، با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به مردم غزه بیان کرد: جنگ ترکیبی که رژیم غاصب صهیونیستی با مشارکت آمریکا علیه مردم فلسطین راه انداخته، مدت هاست ادامه یافته و متاسفانه شاهد کشتار جمعی مردم غزه هستیم و متاسفانه کشور‌هایی که مدعیان حقوق بشر بودند هیچ حرکتی برای توقف این جنایت انجام ندادند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز شاهد انهدام امپراطوری رسانه غرب هستیم، اظهار کرد: امروز بشریت احساس مسئولیت می‌کند. اتفاقات خاصی که در دانشگاه‌های دنیا رقم خورده و دانشجویان در جهت حمایت از مردم فلسطین به پا خاسته اند، به نوعی منحصر به فرد است.

حدادی گفت: این خیزش دانشجویی در سراسر دنیا پیام سنگینی را برای نظام سلطه به همراه دارد. اطلاع رسانی و روشنگری مسئله مهمی است. امروز ملت‌های دنیا بیدار شده اند.

نماینده مردم طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی، درباره راهکار‌های نگه‌داشت مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول جهان، تصریح کرد: برای اینکه مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول دنیا حفظ شود، قطعا نیازمند حمایت همه جانبه از سوی مردم دنیا است. سران کشور‌های اسلامی نیز باید حمایت لازم را از مردم فلسطین داشته باشند.

حددی در پایان خاطرنشان کرد: امروز محور مقاومت نسبت به گذشته قوی‌تر شده است. پیروزی بزرگ در پیش است که به نابودی رژیم صهیونیستی خواهد انجامید.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی