تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری اعلام کرد

وضعیت تهران به لحاظ نظافت از «پاریس» بهتر است

رضا محمدی، مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران می‌گوید: بر اساس آمار و ارقام وضعیت تهران به لحاظ نظافت از پاریس (پایتخت فرانسه) بهتر است.

کد خبر: ۱۶۴۶۵۷
۲۰:۵۴ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

وضعیت تهران به لحاظ نظافت از «پاریس» بهتر است

دیدارنیوز: مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران گفت: وضعیت نظافت تهران در مقایسه با پاریس، پایتخت فرانسه، جایگاه بهتری دارد.

رضا محمدی، مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران امروز در حاشیه مراسم تکریم ۸۰۰ نفر از پاکبانان که به مناسبت روز جهانی کارگر و با حضور حمید جوانی؛ شهردار منطقه ۳ برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آمار و ارقام وضعیت تهران به لحاظ نظافت از پاریس بهتر است.

وی با اشاره به نظرسنجی از شهروندان درباره نظافت پایتخت تصریح کرد: سامانه ۱۳۷ برای گزارش موارد به شهروندان ارائه می‌شود، با این حال شاهد کاهش تماس‌های مربوط به گلایه‌ها هستیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی