تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
جنگ در خاورمیانه

حملات وحشیانه اسرائیل به نوار غزه

در بحبوحه تداوم تلاش‌ها برای دست‌یابی به توافقی برای تبادل اسرا، حملات وحشیانه اسرائیل به مناطق مختلف نوار غزه دها فلسطینی را به خاک و خون کشید.

کد خبر: ۱۶۴۵۹۹
۰۷:۵۷ - ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

حملات وحشیانه اسرائیل به نوار غزه

دیدارنیوز: در حالی که برخی رسانه‌های اسرائیلی از تداوم تلاش‌ها برای دست‌یابی به توافقی برای تبادل اسرا خبر می‌دهند، حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه دها فلسطینی را به خاک و خون کشید.

شامگاه یکشنبه و بامداد امروز (دوشنبه) سلسله حملات رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب و همچنین مناطق مرکزی باریکه غزه، که به شکل هوایی و نیز با آتش توپخانه این رژیم انجام شد، ده‌ها فلسطینی از جمله چندین زن و کودک را به خاک و خون کشید.

بنا بر اعلام منابع فلسطینی در جنایت شب گذشته و بامداد امروز صهیونیست‌ها دست‌کم ۲۲ تن شهید و چندین فلسطینی نیز مجروح شده‌اند. سه کودک در میان شهدای این حملات هستند.

شبکه الجزیره نیز گزارش داد که اردوگاه‌های نصیرات و بوریج و شهر دیرالبلح در مرکز نوار غزه هدف حملات رژیم صهیونیستی بوده‌اند و سه خانه در مناطق مختلف شهر رفح نیز هدف حمله هوایی قرار گرفته است.

حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه در حالی است که شبکه «آی۲۴» اسرائیل، با اعلام اینکه تلاش‌ها برای رسیدن به توافق تبادل اسرا و زندانیان همچنان ادامه دارد، خبر داد که که تل‌آویو منتظر دریافت پاسخ حماس به آخرین پیشنهاد خود در زمینه مبادله زندانیان و اسرا است و انتظار می‌رود حماس طی ۴۸ ساعت آینده به این پیشنهاد پاسخ دهد.

آی‌۲۴ به نقل از یک مقام صهیونیستی که نامش فاش نشده، اعلام کرد: امتیازات بزرگی در مورد بازگشت آوارگان به شمال غزه پیشنهاد شده است.

در همین حال عزت الرشق، عضو دفتر سیاسی حماس تأکید کرد که این جنبش هنوز پاسخی به پیشنهادات اسرائیل نداده است.

او گفت که حماس هنوز تصمیمی در رابطه با این موضوع نگرفته و مساله هنوز در دست بررسی است و آنچه در رسانه‌های اسرائیلی منتشر می‌شود برای گمراه کردن مردم است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی