تیتر امروز

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو
سقوط دردناک بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...
مردم زیر بار فشار‌های اقتصادی کمر خم کرده‌اند

نماینده مجلس خطاب به رئیسی؛ گرانی‌ها را چه زمانی مهار می‌کنید؟/ مردم پاسخ می‌خواهند

صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور گفت: آشفتگی‌های بازار و گرانی‌های افسار گسیخته را چه زمانی مهار خواهید کرد؟

کد خبر: ۱۶۴۳۰۲
۱۲:۵۹ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

نماینده مجلس خطاب به رئیسی؛ آشفتگی بازار و گرانی‌ها را چه زمانی مهار می‌کنید؟

دیدارنیوز: نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه آشفتگی‌های بازار و گرانی‌های افسار گسیخته را کی مهار خواهید کرد، گفت: مردم زیر بار فشار‌های اقتصادی کمر خم کرده اند و هر روز با این وضعیت نابسامان مدیریتی در کشور در حال از دست رفتن اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی هستیم.

صدیف بدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۴ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: آشفتگی‌های بازار و گرانی‌های افسار گسیخته را کی مهار خواهید کرد؟ مردم زیر بار فشار‌های اقتصادی کمر خم کرده اند و هر روز با این وضعیت نابسامان مدیریتی در کشور در حال از دست رفتن اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی هستیم.

وی ادامه داد: سرکلاف سردرگمی‌های دولت در اولویت‌های مردم کجاست؟ آشفتگی‌های روزانه در بازار ارز ناشی از چیست؟ مردم پاسخ این سوالات را در زندگی و امورات جاری خود می‌خواهند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم افزود: نمی‌شود با گفتار درمانی و شعار کشور را اداره کرد، باید تحول جدی در مورد تصمیم گیری‌های اقتصادی توسط دولت ایجاد شود تا با سیاست گذاری‌های صحیح شاهد کاهش التهابات بازار و کنترل آن باشیم. مگر نه این است که دولت باید تدبیر و اتخاذ تصمیم درست هزینه‌ها را کاهش دهد و به دستاورد‌ها بیافزاید.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی