تیتر امروز

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان
انتخابات ریاست جمهوری و تبلیغات نامزد‌ها

انتخابات ۸ تیر؛ قاضی‌زاده: ادعای حل تمامی مشکلات یعنی هیچ مشکلی رفع نمی‌شود!/ حمایت وزیر سابق نفت از پزشکیان

انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه در ایران در حالی برگزار می‌شود که شورای نگهبان تنها صلاحیت شش نامزد از مجموع ۸۰ نفر را تایید کرده است. مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی،...
نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!
در چهارمین برنامه دیدار اندیشه با محمد هرندی، استاد دانشگاه، محقق و دین‌پژوه مطرح شد:

نیابت فقها فقط در حوزه بیان حکم است نه امر حکمرانی/ ضمانت باور‌های دینی فقط تبشیر و انذار است نه استفاده از قدرت حکومت!

چهارمین برنامه دیدار اندیشه به ادامه گفت‌وگو با محمد هرندی استاد دانشگاه، محقق و دین پژوه در خصوص ارتباط امر حکمرانی با دین و دینمداران اختصاص داشت. این گفت و گوی جذاب را بخوانید و ببینید.
مردم زیر بار فشار‌های اقتصادی کمر خم کرده‌اند

نماینده مجلس خطاب به رئیسی؛ گرانی‌ها را چه زمانی مهار می‌کنید؟/ مردم پاسخ می‌خواهند

صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خطاب به ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور گفت: آشفتگی‌های بازار و گرانی‌های افسار گسیخته را چه زمانی مهار خواهید کرد؟

کد خبر: ۱۶۴۳۰۲
۱۲:۵۹ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

نماینده مجلس خطاب به رئیسی؛ آشفتگی بازار و گرانی‌ها را چه زمانی مهار می‌کنید؟

دیدارنیوز: نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه آشفتگی‌های بازار و گرانی‌های افسار گسیخته را کی مهار خواهید کرد، گفت: مردم زیر بار فشار‌های اقتصادی کمر خم کرده اند و هر روز با این وضعیت نابسامان مدیریتی در کشور در حال از دست رفتن اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی هستیم.

صدیف بدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۴ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به رئیس جمهور، گفت: آشفتگی‌های بازار و گرانی‌های افسار گسیخته را کی مهار خواهید کرد؟ مردم زیر بار فشار‌های اقتصادی کمر خم کرده اند و هر روز با این وضعیت نابسامان مدیریتی در کشور در حال از دست رفتن اعتماد عمومی و سرمایه‌های اجتماعی هستیم.

وی ادامه داد: سرکلاف سردرگمی‌های دولت در اولویت‌های مردم کجاست؟ آشفتگی‌های روزانه در بازار ارز ناشی از چیست؟ مردم پاسخ این سوالات را در زندگی و امورات جاری خود می‌خواهند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم افزود: نمی‌شود با گفتار درمانی و شعار کشور را اداره کرد، باید تحول جدی در مورد تصمیم گیری‌های اقتصادی توسط دولت ایجاد شود تا با سیاست گذاری‌های صحیح شاهد کاهش التهابات بازار و کنترل آن باشیم. مگر نه این است که دولت باید تدبیر و اتخاذ تصمیم درست هزینه‌ها را کاهش دهد و به دستاورد‌ها بیافزاید.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی