تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
این بی عدالتی در حق بوشهر است

نماینده مجلس: واگذاری سهام استقلال به هلدینگ خلیج فارس قانونی نیست

ابراهیم رضایی، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید که واگذاری سهام باشگاه استقلال تهران به هلدینگ خلیج فارس غیرقانونی است.

کد خبر: ۱۶۴۲۲۸
۱۰:۵۵ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

نماینده مجلس: واگذاری سهام استقلال به هلدینگ خلیج فارس قانونی نیست

دیدارنیوز: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از واگذاری سهام باشگاه استقلال تهران به هلدینگ خلیج فارس انتقاد کرد.

ابراهیم رضایی در جلسه روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ صحن مجلس در تذکری با انتقاد از واگذاری سهام باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس، گفت: اخیراً یکی از دو باشگاه متمول فوتبال پایتخت به هلدینگ خلیج فارس واگذار شده و در حقیقت این هلدینگ اسپانسر این باشگاه شده است در حالی که اکثر فعالیت‌ها و استقرار این هلدینگ در استان بوشهر است و این بی عدالتی است که در شرایطی که هزینه‌ها و مشکلات محیط زیستی فعالیت آن نصیب مردم استان بوشهر می‌شود، اما پول و سود آن برای دیگران باشد؛ این ظلمی آشکار است.

وی ادامه داد: در شرایطی که مدارس و بیمارستان‌های استان بوشهر در گرمای تابستان کولر ندارند و باشگاه‌های ورزشی ما از حداقل امکانات برخوردار نیستند نباید سرمایه هلدینگ خلیج فارس که متعلق به بازنشستگان است از جیب مردم ما برداشته شود و خرج یک تعداد سلبریتی پرخرج شود.

این نماینده مجلس در پایان گفت: از رئیس جمهور و مسئولان مربوطه تقاضا داریم جلوی این کار را بگیرند چراکه کار هلدینگ خلیج فارس کاملاً غیرقانونی است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی