تیتر امروز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»
قسمت دوم از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز

علی شمس اردکانی؛ اولین سفیر امام و مامور مذاکره با «رمزی کلارک»

در دومین قسمت از مجموعه گفت‌وگو‌های تاریخ شفاهی دیدارنیوز با شخصیت‌های تاریخی، علی شمس اردکانی ادامه ماجرای ارتباط خود با امام و رفت آمد چندباره از کویت به نوفل‌لوشاتو و بالعکس را تشریح کرد.
پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو
مراسم خاکسپاری رئیس‌جمهور و همراهان

پیکر شهید رئیسی در حرم امام رضا آرام گرفت/ مزار رئیس‌جمهور +ویدیو

پس از سانحه تلخ و شوکه‌کننده سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران که امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و همراهان در آن حضور داشتند، پیکر...
زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.

پالایشی‌ها، بورس را بالا کشیدند

بازار بورس امروز (سه شنبه ۱۵ اسفند) رشدی ۳۲ هزار واحدی را تجربه کرد و سه نماد «فولاد»، «شپنا» و «شبندر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «بپاس»، «هرمز» و «آریا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند.

کد خبر: ۱۶۲۲۷۱
۱۴:۱۶ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

پالایشی‌ها، بورس را بالا کشیدند

دیدارنیوز: شاخص کل بازار سرمایه در نیمه‌ اسفند ماه، با لیدری سهام گروه پالایشی، رشدی ۳۲ هزار واحدی را تجربه کرد.

بازار سهام سومین روز کاری هفته را با نیم نگاهی به رشد نرخ ارز در بازار غیر رسمی، صعودی آغاز کرد و رفته رفته بر تقاضای بازار نیز افزوده شد.

گفتنی است اکثر سهام گروه پالایشی در روز جاری در نزدیکی‌ها صف خرید معامله شدند؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی ۳۲ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۱۷۲ هزار واحد رسید. همچنین نیز شاخص کل هم‌وزن با رشدی ۴ هزار واحدی به ارتفاع ۷۳۹ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «شپنا» و «شبندر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «بپاس»، «هرمز» و «آریا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «خودرو»، «شپنا» و «خگستر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «آردینه»، «بیوتیک» و «فنر» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۶ هزار میلیارد میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۶۰۰ میلیارد تومان به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز ۲۳۹ نماد در محدوده مثبت و ۲۰۲ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۸۲ نماد در محدوده مثبت و ۱۷۲ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی