تیتر امروز

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو
سقوط دردناک بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی

سانحه هوایی ورزقان؛ عزای عمومی در ترکیه، آمریکا تسلیت گفت/ عزاداری در مشهد +ویدیو

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...
یک نامزد مجلس دوازدهم و عضو لیست ملت

محبوب حضرتی: ۸ تعهد من به رای‌دهندگان

محبوب حضرتی، کاندیدای انتخابات مجلس دوازدهم و از اعضای لیست ملت به سر لیستی علی مطهری در یادداشتی ۸ تعهد به رای دهندگان داده است.

کد خبر: ۱۶۱۹۵۳
۱۵:۱۳ - ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

محبوب حضرتی: ۸ تعهد من به رای‌دهندگان

 

دیدارنیوز ـ محبوب حضرتی*: متاسفانه به خاطر رد صلاحیت‌های گسترده بخش بزرگی از شهروندان نمایندهٔ باکیفیتی در انتخابات مجلس ۱۴۰۲ ندارند. برای این‌که در حد توانم تلاش کنم صدای بخشی از شهروندان بی‌نمایندهٔ ایران بشوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما ۸ تعهد می‌دهم و گزارش اقدام‌هایم در این ۸ زمینه را به طور منظم به شهروندان ارائه خواهم داد:

۱- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، هر سؤال و مطالبه‌ای که بیش از ۱۰۰ هزار شهروند ایران در سایت کارزار امضا کنند را به شکل رسمی از وزیر و مقام مربوط بپرسم و صدایشان شوم.

۲- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، التزام عملی ایران به تعهدات معاهدهٔ محیط زیستی پاریس و نقش‌آفرینی موثرتر ایران در ائتلاف‌های جهانیِ صیانت از محیط زیست را با استفاده از همهٔ اختیارات نمایندگی از مقام‌های مسئول پیگیری کنم.

۳- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، رفع فیلترینگ اینستاگرام، شبکهٔ اکس، یوتیوب و تلگرام را با استفاده از همهٔ اختیارات نمایندگی پیگیری کنم.

۴- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، منع قانونیِ برخورد انتظامی، جریمهٔ شهروندان، توقیف خودرو و جریمه و پلمپ کسب و کار‌ها در هر موضوع مرتبط با پوشش شهروندان را با استفاده از همهٔ اختیارات نمایندگی پیگیری کنم.

۵- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رای شما، اصلاحات قانونی برای کاهش حداکثر دورهٔ بازداشت موقت (به ۴۸ ساعت)، ممنوعیت بازداشت/زندان انفرادی، برچیدن استفاده از پابند و چشم‌بند برای همهٔ زندانیان و و جرم‌انگاری تفتیش خودرو بدون مجوز قضایی را پیشنهاد و پیگیری کنم.

۶- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، از شفافیت آراء نمایندگان در صحن و کمیسیون‌ها و الزام پخش زندهٔ همهٔ جلسات مجلس و کمیسیون تلفیق بودجه از طریق تاسیس شبکهٔ تلویزیونی و رادیویی جدید مجلس در صداوسیما حمایت کنم.

۷- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، با استفاده از همهٔ اختیارات نمایندگی برای رفع تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تلاش کنم.

۸- متعهد می‌شوم در صورت ورود به مجلس با رأی شما، با استفاده از همهٔ اختیارات نمایندگی برای افزایش سهم آموزش عمومی و سلامت عمومی از بودجه و ارتقای کیفیت خدمات همگانیِ سلامت و آموزش تلاش کنم.

از سایر نامزد‌های انتخابات هم دعوت می‌کنم در صورت موافقت با تعهدات هشت‌گانهٔ بالا، قبل از انتخابات این تعهدشان را عمومی اعلام کنند.

 *محبوب حضرتی، نامزد انتخابات مجلس، ۸ اسفند ۱۴۰۲

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی