تیتر امروز

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه
گزارش تحلیلی سینما/ اختصاصی دیدار

دوپرده‌ی سیاست و سینما؛ در یک نگاه

مسعود پیوسته روزنامه‌نگار، سینما و سیاست در ایران؛ رابطه و تاثیر و تاثرپذیری هر کدام از دیگری را مورد بررسی قرار داده است.
از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم
برنامه رکن سه با دکتر محمد علی وکیلی، نماینده مجلس دهم (قسمت دوم)

از بسیاری مدعیان، آخوندترم/ به تکثری غیر قابل اجماع رسیده‌ایم/ مصباح را تحسین می‌کردم/ ۶ هزار نفر را از اعدام نجات دادیم

بحث ما با محمدعلی وکیلی، نماینده مردم تهران در مجلس دهم در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با برنامه رکن سه، پیرامون جمهوریت، اسلامیت، انتخابات و رعایت اخلاق در سیاست و دلایل انصرافش از ثبت نام در انتخابات...
آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!
گزارش دیدار از ناکارآمدی مدیران شهری در کنترل آلودگی هوا

آهای خبردار، آقای شهردار، از گلوی من دست‌هاتو بردار!

موضوع آلودگی هوا و و تعطیلی پی‌در‌پی مدارس که هیچ نتیجه‌ای هم ندارد، نشان از ناتوانایی مدیران شهری به ویژه شهردار دارد که همین چند روز پیش گفته بود بساط ترافیک و آلودگی هوا را جمع می‌کند!

۲ نفر از کارمندان شهرداری دزفول به اتهام اخذ رشوه بازداشت شدند

دادستان عمومی و انقلاب دزفول گفت: ۲ نفر از کارمندان شهرداری دزفول به اتهام اخذ رشوه و تبانی در معاملات دولتی بازداشت شدند.

کد خبر: ۱۵۶۶۲۷
۱۹:۰۰ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲

۲ نفر از کارمندان شهرداری دزفول به اتهام اخذ رشوه بازداشت شدند

 

دیدارنیوز‌ -‌ سرویس‌ خوزستان: به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، مهدی آماده روز دوشنبه افزود: در این پرونده متهمان در خصوص مصالحه اراضی تغییر کاربری شهرداری در یک قطعه زمین مبادرت به اخذ رشوه کرده بودند که پرونده برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.
وی با تاکیپ بر ضرورت برخورد قاطع با فساد مالی در ادارات، به افراد و مسوولانی که با اهمال در انجام تکالیف نظارتی خود زمینه این جرائم را فراهم می‌کنند، هشدار داد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول بیان کرد: با هرگونه ترک فعل مدیران در این خصوص برخورد قاطع و قانونی می‌شود.
پرونده ۲۰ میلیارد ریالی در دزفول به آزادی محکوم ختم شد
رئیس توسعه حل اختلاف خوزستان نیز گفت: یک پرونده مالی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان دزفول سازش و به آزادی محکوم ختم شد.
حجت الاسلام عبدالحمید امانت بهبهانی افزود: پرونده‌ای با موضوع ۱۲ فقره سفته به میزان ۲۰ میلیارد ریال در جریان بود که باعث تشکیل پرونده‌های متعددی در دادگستری شهرستان دزفول و شهرستان رودهن استان تهران شد.
وی ادامه داد: با ورود رئیس دادگستری شهرستان دزفول به این پرونده و تشکیل کارگروه ویژه، جلسات متعدد بین شاکی و محکوم مالی برگزار و با تدبیر و درایت اعضای شعبه ۹ شورای حل اختلاف دزفول، سرانجام شاکی پرونده رضایت خود را اعلام و صلح و سازش میان طرفین برقرار شد.
رییس توسعه حل اختلاف استان خوزستان گفت: محکوم مالی این پرونده با رعایت تشریفات قانونی از زندان آزاد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی