تیتر امروز

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم
عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور در گفت‌وگوی اختصاصی با دیدارنیوز:

تقی‌پور: اتباع خارجی، در آمار بازماندگان از تحصیل نیستند/ آموزش‌‌و ‌پرورش باید سراغ موسسات مردم‌نهاد برود/ در آموزش استراتژی نداریم

در یکی از سلسله گفت‌وگو‌های ویژه، دکتر اشکان تقی‌پور عضو هیات مدیره مجمع خیرین کشور مهمان دیدارنیوز بود؛ او دلایل و علت بالا رفتن آمار بازماندگان از تحصیل را به طور مفصل توضیح داد.

رئیسی: اوکراین هیچ سندی ارایه نداد؛ با جنگ مخالفیم

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در گفتگو با شبکه خبری ان‌بی‌سی اعلام کرد که اوکراین هیچ سندی درباره ارایه پهپادهای ایرانی به روسیه در جنگ ارایه نکرده است. او گفت: با روسیه ارتباط تجاری و اقتصادی داریم، مناسبات دفاعی داریم. ما با جنگ مخالفیم.

کد خبر: ۱۵۵۷۳۲
۱۲:۱۰ - ۲۳ شهريور ۱۴۰۲

رئیسی

دیدارنیوز: ابراهیم رئیسی گفت: اوکراین تاکنون سندی برای ارائه سلاح ایرانی به روسیه در زمان جنگ ارائه نکرده است.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری گفت که اوکراینی‌ها تاکنون نتوانسته‌اند هیچ سندی مبنی بر این که از طرف ایران در زمان جنگ سلاحی به روسیه داده شده باشد ارائه کنند.

رئیسی در گفتگو با شبکه خبری ان‌بی‌سی درباره رابطه نظامی ایران و روسیه و جنگ روسیه و اوکراین گفت: ما با کشور‌های مختلف دنیا ارتباط داریم؛ ارتباط اقتصادی داریم، ارتباط تجاری داریم؛ با روسیه ارتباط تجاری و اقتصادی داریم، مناسبات دفاعی داریم. ما با جنگ مخالفیم.

رئیس جمهور همچنین درباره ادعای ارائه پهپاد‌های ایرانی به روسیه علیه اوکراین گفت: من با پیگیری که انجام دادم و با بعضی از کشور‌های اروپای شرقی هم صحبت کردم گفتم اگر اوکراینی‌ها سندی دارند ارائه دهند، آمدند عمان و تاکنون هیچ سندی نتوانسته‌اند ارائه دهند مبنی بر این که از طرف ایران سلاحی در زمان جنگ به روسیه داده شده باشد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی