تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.
اخبار هرمزگان:

کلاهبرداران ۱۰ هزار میلیاردی در دام قانون

با هوشیاری و تلاش همه جانبه کار آگاهان پلیس آگاهی استان هرمزگان ۱۳ نفر عاملان کلاهبرداری ۱۰ هزار میلیاردی با ۱۲۰۰ نفر شاکی در استان شناسایی و دستگیر شدند.

کد خبر: ۱۵۵۱۳۸
۱۲:۱۹ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۲

کلاهبرداران ۱۰ هزار میلیاردی در دام قانون

 

دیدارنیوز: فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (یازدهم شهریورماه) در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی مراجعه و اعلام شکایت تعدادی از شهروندان و مردم استان به پلیس آگاهی مبنی بر اینکه یک شرکت فروش خودرو با تبلیغات واهی با فریب و نیرنگ به بهانه ثبت نام خودرو از آنان کلاهبرداری شده، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

سردار علی‌اکبر جاویدان افزود: با بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی مشخص شد که متهمان در پوشش یک شرکت پس از جلب اعتماد مالباختگان مبالغی را جهت ثبت نام خودرو از انان دریافت کرده و به تعهدات خود عمل نکرده و متواری شده اند.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات آدرس و مخفیگاه متهمان اصلی در داخل و خارج استان شناسایی و با هماهنگی قضایی در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های فنی صورت گرفته به بزه انتسابی و کلاهبرداری بالغ بر ۱۰هزار میلیارد ریال از ۱۲۰۰ شهروند اعتراف کردند.

سردار جاویدان ادامه داد: با توجه به خروج مدیر عامل شرکت به خارج از کشور قبل از شروع پرونده در سریع‌ترین زمان از طریق پلیس بین الملل فراجا و پلیس اینترپل اقدام و تمهیدات لازم در جهت دستگیری و استرداد وی به کشورانجام شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری ۱۳ نفر از اعضای این باند، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و هماهنگی‌های لازم نیز جهت توقیف دارایی و اموال منقول و غیر منقول این باند انجام شده است که تعدای از اموال آنان تاکنون توقیف شده است.

 

 

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی