پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

از ابتلای ۷۲ نفر از پرسنل بیمارستان میناب به کرونا تا تکمیل ظرفیت بخش کووید۱۹

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل علیه السلام میناب از ابتلای ۷۲ نفر از پرسنل این مجموعه درمانی به کرونا خبر داد و گفت: با توجه به حجم بالای مراجعه کنندگان و مبتلایان به کرونا تعداد بیماران از تعداد تخت‌های درمانی پیشی گرفته و عملا مجبور هستیم از تخت‌های درمانی دیگر بخش‌ها برای مداوای این بیماران استفاده کنیم.
مدیرکل اداره حفاظت محیط‌زیست هرمزگان:

پروژه بومگردی هنگام مجوزی از محیط‌زیست هرمزگان ندارد/ توقف ساخت‌وساز‌ها در حریم ژئوپارک قشم

مدیرکل اداره حفاظت محیط‌زیست هرمزگان گفت: تاکنون هیچ مجوزی از اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان هرمزگان و شهرستان قشم برای اجرای پروژه بومگردی جزیره هنگام صادر نشده است.

کشف هشت تخته ترال، یک طاقه تور و توقیف یک لنج صیادی در قشم

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان با اشاره به تشدید برخود با فعالیت‌های صید و صیادی غیر مجاز از سوی یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از کشف هشت تخته ترال، یک طاقه تور و توقیف یک لنج صیادی درشهرستان قشم خبر داد.
روانشناس کودکان مطرح کرد:

پرهیز از بیان اخبار کرونا به کودکان

مدتی است که شیوع ویروس کووید ۱۹ جهان را با معضل جدید و جدی رو به رو کرده که به گفته برخی کارشناسان، اپیدمی این بیماری از زمان جنگ جهانی دوم، بزرگ‌ترین دغدغه بشری تا امروز بوده است.

علت تلف شدن شتر‌های جاسکی چیست

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جاسک تلف شدن شتر و بز دامداران بر اثر سم‌پاشی صورت گرفته جهت مقابله با ملخ‌های صحرائی را تکذیب کرد.
رئیس کل دادگستری هرمزگان خبرداد:

ضرب الاجل یکماهه دادگستری هرمزگان به بنادر و دریانوردی و گمرک

رئیس کل دادگستری هرمزگان با تعیین ضرب الاجل یکماهه، دستور داد، به سرعت ارتباط بین سامانه‌ها و دسترسی برخط به اطلاعات بین ضابطین قضایی، بنادر و گمرک در سامانه جامع گمرک برقرار شود.