تیتر امروز

دربی ۱۰۱؛ پرتاب اشیا به سمت بیرانوند +ویدیو
آخر هیـ"جام"!

دربی ۱۰۱؛ پرتاب اشیا به سمت بیرانوند +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

نامگذاری یک خیابان به نام «مهسا امینی» در اتریش

یک سیاستمدار اتریشی از نامگذاری خیابانی در شهر وین به نام مهسا امینی خبر داد؛ دختر جوانی که در بازداشت گشت ارشاد تهران جان خود را از دست داد و ناآرامی‌های گسترده‌ای در کشورمان پس از این اتفاق تلخ رخ داد.

کد خبر: ۱۴۹۶۳۴
۱۷:۲۹ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

نامگذاری یک خیابان به نام «مهسا امینی» در اتریش

دیدارنیوز: چند ماه پس از فوت ناگهانی و مشکوک مهسا امینی، دختر جوان کردستانی در بازداشت گشت ارشاد تهران، خیابانی به نام او در پایتخت اتریش نامگذاری شد.

مارینا هانکه، سیاستمدار اتریشی و عضو حزب «سوسیال دموکرات» این کشور از نامگذاری خیابانی در شهر وین به نام مهسا امینی خبر داد.

این اتفاق امروز در مراسمی در میدان حقوق بشر شهر وین با حضور چندین نفر از سیاستمداران، ایرانی‌تباران مقیم اتریش و همچنین مقام‌های شهری برگزار شد.

قرار است تا دو هفته آینده نام خیابان به صورت رسمی به مهسا امینی تغییر کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی