تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

بازدید عضو مجمع خیرین کشور از مرکز «شعاع منور» استان گیلان

مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور به همراه نماینده ارشد خیرین ایرانی خارج از کشور از خانه‌ی نوباوگان شبانه روزی موسسه خیریه نیک‌گامان در استان گیلان بازدید کردند.

کد خبر: ۱۴۹۴۲۳
۱۲:۴۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

بازدید عضو مجمع خیرین کشور از مرکز «شعاع منور» استان گیلان

دیدارنیوز: مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور به همراه نماینده ارشد خیرین ایرانی خارج از کشور از خانه‌ی نوباوگان شبانه روزی موسسه خیریه نیک‌گامان در استان گیلان بازدید کردند.

۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ دکتر اشکان تقی پور به همراه فنائی در ادامه سفر‌های استانی و بازدید از پروژه‌های بزرگ موسسه خیریه نیک گامان در جایگاه عضو حقوقی مجمع خیرین کشور، از ششمین استان کشور و مرکز کودکان نوباوه‌ی بی‌سرپرست موسسه خیریه نیک گامان در شهرستان رشت استان گیلان بازدید کردند.

مرکز شبه خانواده شبانه روزی «شعاع منور» موسسه خیریه نیک گامان که بودجه‌ی خرید ساختمان و راه اندازی آن به همت خیر عزیز گیلانی موسسه، مقیم خارج از کشور تامین شده است مکان زندگی، آسایش، آموزش و درمان ۱۵ کودک نوباوه‌ی بی سرپرست یا بد سرپرست است که تعدادی از این کودکان از بیماری‌های جسمانی و برخی اختلالات روانی کودکان هم رنج میبرند.

 

بازدید عضو مجمع خیرین کشور از مرکز «شعاع منور» استان گیلان
این مرکز در جایگاه یکی از شعب موسسه خیریه نیک گامان، کاملا مردم نهاد با نظارت سازمان بهزیستی کشور و اداره کل بهزیستی استان گیلان اداره می‌شود.

در این سفر جلسه‌ای تلفنی در مورد بررسی نیاز‌های بهزیستی استان در حوزه کودکان فیمابین مدیر کل اداره کل بهزیستی استان گیلان، اشکان تقی پور و نماینده خیرین برگزار شد.

مدیر عامل موسسه خیریه نیک‌گامان و معتمد و عضو شورای مرکزی مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور افزود: موسسه خیریه نیک گامان علاوه بر دفتر مرکزی در تهران، سه شعبه فعال با سه مرکز شبه خانواده در استان‌های کرمان و گیلان، و یک شعبه با نقش اصلی کارگاه توانمندسازی زنان سرپرست خانواده مددجوی بهزیستی در شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان دارد.

تقی پور، چهره ماندگار مدرسه سازی کشور در سال ۹۹، اضافه کرد: مدرسه سازی‌های گسترده، ساخت و تجهیز خانه‌های بهداشت، بیمارستان ها، هنرستان‌ها و تغذیه رایگان مدارس کم. برخوردار از پروژه‌های دیگر موسسه خیریه نیک گامان است که با پروانه فعالیت کشوری سازمان بهزیستی کشور در سرتاسر کشور با نظارت و هماهنگی نهاد‌های ذیربط به شکل مردم نهاد انجام می‌شود.

عضو هیئت مدیره شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری گفت: علاوه بر فعالیت‌های مستمر فوق الذکر، حضور در بحران‌های طبیعی و پاندمی‌ها با اخذ مجوز ویژه از جمعیت هلال احمر هم از دیگر فعالیت‌های همیشگی موسسه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی