تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

پلیس: ویدیوی «توقیف خودرو به دلیل کشف حجاب» کذب است!

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره ماجرای یک ویدیو با عنوان «توقیف خودرو به دلیل کشف حجاب در تهران» توضیحاتی منتشر کرده است.

کد خبر: ۱۴۸۷۷۶
۱۴:۴۹ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲

پلیس: ویدیوی «توقیف خودرو به دلیل کشف حجاب» کذب است!

دیدارنیوز: به دنبال انتشار ویدیویی با عنوان «توقیف خودرو به دلیل کشف حجاب در تهران» از سوی پلیس راهور، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با رد این موضوع توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره انتشار ویدیویی با موضوع «توقیف خودرو از سوی پلیس راهور به دلیل کشف حجاب و استفاده از اسپری فلفل» اعلام کرد: از روز گذشته کلیپی ویدیوئی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن خانمی با روایت دروغین مدعی است که پلیس راهور به خاطر کشف حجاب، خودروی آن‌ها را توقیف و به پارکینگ منتقل کرده است. این زن چندین بار تاکید می‌کند که علت توقیف خودرو، نداشتن حجاب سرنشین آن است.»

در ادامه این اطلاعیه، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت با تکذیب توقیف خودرو به دلیل کشف حجاب، توضیح داده است: «این در حالی است که در بررسی دقیق موضوع کذب بودن این روایت محرز شده و واقعیت ماجرا از این قرار بوده که در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد مورخه ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، خودوری پژو ۲۰۶ در بزرگراه حکیم با توجه به انجام حرکات مخاطره آمیز، سرعت و سبقت غیرمجاز توسط واحد گشت پلیس راهور متوقف و با توجه به شرایط راننده و انجام تست مثبت الکل راننده، برابر قانون خودرو به پارکینگ منتقل شده است.»

مطلب مرتبط:

چرا اصناف تاوان بی‌حجابی را بدهند؟/ تبعیض در پلمب واحدهای دولتی!

قوامی: نمی‌توانیم با چماق، باتوم، زندان و جریمه زنان را مجبور به رعایت حجاب‌ کنیم

وزیر ارشاد: به زنانی که کشف حجاب کنند اجازه حضور در برنامه‌ها را نمی‌دهیم!

مجتمع تجاری «اُپال» به دلیل کشف حجاب پلمب شد!

فاضل میبدی: امام جمعه قشم آبروی دین را برده است

تشکیل پرونده قضایی برای کتایون ریاحی و پانته‌آ بهرام/ حقوقدان: اطلاع‌رسانی جرم است

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی