تیتر امروز

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور
دیدار بررسی می‌کند

صنایع دستی؛ ارزآور اما مهجور

از امروز هفته صنایع دستی در کشور آغاز شد، صنعتی که از سال‌ها پیش قرار بود در کنار صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در ارزآوری داشته باشد، اما ...
گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.

وزیر ارشاد: به زنانی که کشف حجاب کنند اجازه حضور در برنامه‌ها را نمی‌دهیم!

اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم مدعی شد به زنانی که کشف حجاب کنند اجازه حضور در برنامه‌های هنری را نخواهند داد.

کد خبر: ۱۴۸۶۳۱
۱۲:۳۸ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲

وزیر ارشاد: به زنانی که کشف حجاب کنند اجازه حضور در برنامه‌های هنری نمی‌دهیم!

دیدارنیوز: محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد دولت ابراهیم رئیسی که در دوران وزارت او ده‌ها خبرنگار، روزنامه‌نگار، عکاس و هنرمند پس از ناآرامی‌های پاییز گذشته در ایران بازداشت و زندانی شدند، مدعی شد کسانی که کشف حجاب می‌کنند اجازه حضور در برنامه‌های هنری را ندارند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به لحاظ قانونی اجازه نداریم به کسانی که کشف حجاب می‌کنند اجازه حضور در برنامه‌های هنری بدهیم.

اسماعیلی در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت درباره برخورد با بازیگرانی که بدون حجاب در مراکز عمومی و هنری حاضر می‌شوند گفت: کسانی که خارج از قانون رفتار کنند، طبق قانون با آن‌ها برخورد می‌شود. از این رو ما اجازه نداریم به کسانی که کشف حجاب می‌کنند اجازه حضور در برنامه‌های هنری بدهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی