تیتر امروز

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو
فینال جام حذفی فوتبال ایران؛ آخر هیـ"جام"!

گزارش زنده؛ استقلال ۰ - پرسپولیس ۱؛ باران سنگ و بطری! +ویدیو

امشب (چهارشنبه) ورزشگاه آزادی حال و هوای دیگری خواهد داشت؛ ورزشگاهی پر از خاطره، جنجال، تنش و هیاهو که هیجان را روی سکو‌ها به اوج خود رسانده است. پس از ۱۰۰ دربی، امشب یحیی و ساپینتو که انگیزه‌های...
یکی از سالن‌های کارخانه
عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار خبر داد:

یکی از سالن‌های کارخانه "داروگر" بازگشایی شد

چند روزی است که انتشار خبر تعطیلی کارخانه معروف "داروگر"، در رسانه‌ها حسابی داغ شده حالا عضو هیات مدیره کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار تهران به دیدار می‌گوید: خصوصی سازی چرخ دنده این کارخانه...
کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو
پیشنهادی برای فلج شدن اقتصاد طالبان؛ کشت "تریاک خانی"

کارشناس اقتصادی: کشت خشخاش در ایران قانونی شود+ ویدیو

یک کارشناس اقتصاد مدرن که پای ثابت برنامه‌های اقتصادی صدا و سیماست در یک کلیپ که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پیشنهاد داد، ایران به قطب اصلی کاشت خشخاش تبدیل شود.

کسب تندیس سیمین صنعت سلامت محور توسط پتروشیمی مارون

تندیس سیمین صنعت سلامت محور توسط پتروشیمی مارون کسب شد.

کد خبر: ۱۴۷۰۵۰
۱۱:۳۲ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۲

کسب تندیس سیمین صنعت سلامت محور توسط پتروشیمی مارون پنجمین جشنواره‌ی ملی صنعت سلامت محور" در بخش صنعت، معدن و تجارت با چشم انداز دستیابی به بالاترین سطح سلامت برای آحاد جامعه، توسط انجمن علمی آموزشی بهداشت و ارتقای سلامت ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌ها و نهاد‌های متولی حوزه سلامت کشور، اسفند ماه سال ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار گردید.

شعار این جشنواره: "سلامت محوری، فرهنگ سازمانی و توسعه پایدار" می‌باشد. در پایان پنجمین دوره‌ی این جشنواره از بین یکصد شرکت تراز اول از سراسر کشور، واحد بهداشت پتروشیمی مارون در نخستین حضور خود در این جشنواره، موفق به دریافت تندیس سیمین جشنواره گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی