تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.
عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎
افاضات اضافه

عوام امیدوارند از شروع امسال خوشحال بشوند‎‎

شاید در میان خواص هم کمتر کسی به اندازه عوام‌الملک تعهد و مسئولیت‌پذیری داشته باشد که در تعطیلات نوروز نیز لحظه‌ای از رصد امور و نقد عملکرد مقامات دست برنداشته است. این هم تحفه نوروزی عوام...
بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...

ترامپ زمان بازداشت خودش را اعلام کرد!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا که در انتخابات ۲۰۲۰ از جو بایدن شکست خورد و جنجال بزرگی به پا کرد، همچنان با اظهارات عجیب خود در صدر خبر‌ها قرار دارد و به تازگی روز بازداشت خودش را اعلام کرده است.

کد خبر: ۱۴۶۷۸۹
۱۸:۴۷ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۱

ترامپ زمان بازداشت خودش را اعلام کرد!

دیدارنیوز: دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت که روز سه‌شنبه در منهتن دستگیر خواهد شد.

به نقل از روزنامه نیویورک تایمز، ترامپ امروز شنبه در شبکه اجتماعی خود ضمن طرح چنین ادعایی، از طرفداران خود خواست تا به نیابت از او به اعتراض بپردازند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا در شبکه اجتماعی «تروث» مدعی شد: نامزد پیشرو جمهوریخواه و رئیس جمهوری سابق ایالات متحده آمریکا، روز سه‌شنبه هفته آینده دستگیر خواهد شد. اعتراض کنید، کشورمان را پس بگیریم.

دفتر دادستان منطقه منهتن از اظهار نظر در این مورد خودداری کرد. یکی از مشاوران ترامپ نیز پیام در این خصوص را پاسخ نداد.

اگرچه دادستان منطقه‌ای منهتن «آلوین بِرَگ» اشاره کرد که اعلام جرم علیه رئیس جمهوری سابق آمریکا قریب الوقوع است، اما هیچ شواهدی دال بر اینکه چرا ترامپ از دستگیری خود مطمئن است، وجود ندارد.

منابع آگاه در این مورد گفتند که دست کم یک شاهد دیگر قرار است در صحن دادگاه شهادت دهد که می‌تواند تاخیر کوتاهی در هر گونه اعلام جرم علیه ترامپ به وجود آورد.

سه شخص نزدیک به ترامپ اعلام کردند که تیم رئیس جمهوری سابق آمریکا هیچ اطلاع خاصی در مورد این ندارند که چه زمانی اعلام جرم ممکن است اعلام شود یا چه زمانی دستگیری می‌تواند اتفاق بیافتد.

یکی از این اشخاص بیان کرد که بهترین حدس مشاوران ترامپ این است که شاید حدود روز سه‌شنبه اتفاق بیافتد.

به گفته یکی از این افراد، رئیس جمهوری سابق آمریکا که با اولین تحقیقات جرایمش در اواخر دهه ۱۹۷۰ میلادی روبرو است، در مورد چشم انداز دستگیری خود نگران است چرا که انتظار می‌رود شامل انگشت نگاری شود.

زمانیکه آلن وایزلبرگ مسئول مالی ارشد «سازمان ترامپ» در سال ۲۰۲۱ دستگیر شد، ترامپ بیش از پیش در مورد پرونده‌های مالیاتی خود ابراز نگرانی کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی