تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.
مصادف با هفته منابع طبیعی و روز درختکاری صورت پذیرفت؛

برگزاری آیین ۱۵ اسفند روز درختکاری در شرکت نفت و گاز اروندان

در آستانه رسیدن بهار طبیعت و هم زمان با ۱۵ اسفند، هفته منابع طبیعی و روز درخت‌کاری، در راستای توسعه فضای سبز و گرامی داشت فرهنگ درختکاری و احترام به طبیعت، آئین درختکاری در منطقه عملیاتی دارخوین شرکت نفت و گاز اروندان با حضور مهندس عذاری اهوازی مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

کد خبر: ۱۴۶۲۶۰
۰۷:۵۳ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۱

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: مهندس عذاری اهوازی در این آیین با غرس چند نهال مثمر نخل و تشکر از تلاش کارکنان خدمات پشتیبانی و فضای سبز شرکت بیان داشت: این شرکت توسعه فضای سبز پیرامون تاسیسات نفتی را همواره به عنوان یک مسئولیت با هدف ارتقای استانداردهای زیست‌محیطی مد نظر دارد که در این زمینه شرکت نفت و گاز اروندان یک الگوی موفق با تنوع گیاهی بالا و سرسبز می باشد.

شایان ذکر همزمان با کاشت نهال در تاسیسات نفتی دارخوین و پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان، در میدان آزادگان شمالی نیز فاز دوم کاشت ۷۰۰ نهال متناسب با شرایط محیطی انجام گرفت.

در همین خصوص وهاب همتی مدیر منطقه آزادگان شمالی بیان داشت: فاز دوم کاشت ۷۰۰ اصله درخت با استفاده از پساب تصفیه خانه صنعتی این واحد عملیاتی، طی هماهنگی های لازم با اداره محیط زیست و همکاری خوب پیمانکار این منطقه، امروز شاهد کاشت ۷۰۰ نهال بودیم.

وی ادامه داد: پیش از این در فاز اول این طرح ۱۴۰۰ نهال کاشته شده که به ثمره آن اکنون شاهد سرسبزی و طراوت این منطقه هستیم، و برنامه داریم با همیاری شرکت تسکو بزودی نسبت به راه اندازی یک گلخانه نهال و ایجاد فضای سبز ورودی کارخانه اقدامات لازم را صورت دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی