تیتر امروز

چغازنبیل، از چشم عروسک‌های نمایشی و آیینی
سفرنامه‌ای به نخستین اثر ثبت جهانی ایران در یونسکو

چغازنبیل، از چشم عروسک‌های نمایشی و آیینی

مطلب پیش رو سفرنامه مجتبی گهستونی، روزنامه نگار و فعال میراث فرهنگی استان خوزستان به چغازنبیل به همراه یک گروه از مجموعه داران عروسکی به نخستین اثر ثبت جهانی ایران در یونسکو است.
خشم عمیق مردم نسبت به مکرون
از چشم جهان (۸۲)؛ حضور دانشجویان در اعتراضات فرانسه نشانه چیست؟

خشم عمیق مردم نسبت به مکرون

خشم در میان جوانان فرانسوی، به ویژه نسبت به سرکوب شدید تظاهرات و درگیری با پلیس ضد شورش مشهود است. سه‌شنبه بیش از ۹۰ هزار دانشجو قصد داشتند به تظاهرات خیابانی بپیوندند که سه برابر افراد حاضر...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

دستاوردی دیگر برای شستا و تاپیکو/آغاز عملیات اجرایی مقدماتی پروژه پتروالفین فن آوران

پتروالفین فن آوران طرح توسعه شرکت پتروشیمی فن آوران در گروه سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) از هولدینگ های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است که، با هدف خلق ارزش افزوده از طریق کاهش خام فروشی و رویکرد توسعه محور به زنجیره پایین دست متانول، زیرساخت های توسعه پایدار از جمله اشتغال زایی، خلق ارزش برای ذینفعان، توسعه بازار های هدف و تنوع بخشی به محصولات را در کنار افزایش قدرت انعطاف پذیری و رقابت صنعت متانول کشور در بازارهای بین المللی به خوبی محقق می سازد.

کد خبر: ۱۴۶۱۲۰
۰۹:۰۳ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

آغاز عملیات اجرایی مقدماتی پروژه پتروالفین فن آوران

دیدارنیوز _ سرویس‌ خوزستان: به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت پتروشیمی فن آوران، فاز مقدماتی طرح پتروالفین فن آوران وارد مرحله عملیاتی شد. کامران کوهی مدیرعامل پتروالفین فن آوران در این خصوص گفت: در این مرحله امور مقدماتی پروژه به اجرا در خواهد آمد که در این ارتباط، پس از طی تشریفات قانونی انتخاب پیمانکاران و عقد تفاهم نامه مربوطه که در چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل کیش در بهمن ماه سال جاری به امضاء طرف‌های توافق رسید، تجهیز کارگاه توسط پیمانکاران منتخب انجام شد و فاز مقدماتی پروژه وارد مرحله عملیاتی گردید.
قرار است طی این مرحله از پروژه، فاز‌های شمع کوبی، تحکیم بستر و همچنین ساخت دو مخزن ذخیره سازی متانول به انجام برسد و بدنبال آن مراحل بعدی طرح شامل ساخت واحد‌های تولیدی بر اساس برنامه زمانبندی شده به ترتیب در دستور کار قرار خواهند گرفت.
پتروالفین فن آوران طرح توسعه شرکت پتروشیمی فن آوران در گروه سرمایه گذاری نفت و‌گاز و‌پتروشیمی تامین (تاپیکو) از هولدینگ‌های زیر موجوعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است که با هدف خلق ارزش افزوده از طریق کاهش خام فروش و رویکرد توسعه محور به زنجیره پایین دست متانول، زیرساخت‌های توسعه پایدار از جمله اشتغال زایی، خلق ارزش برای ذینفعان، توسعه بازار‌های هدف و تنوع بخشی به محصولات را در کنار افزایش قدرت انعطاف پذیری و رقابت صنعت متانول کشور در بازار‌های بین المللی به خوبی محقق می‌سازد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی